2733
2739
عنوان

تلگراماتون نصبه؟؟؟

225 بازدید | 39 پست

یه سفارش دادم پولشم دادم ولی تلم قطع شده😭😭

اولین سفارش اینجوریم بود

حق با من بود که هیچوقت اعتماد نمیکردم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چی میتونم به جاش نصب کنم؟؟ چی الان رو گوشیاتون نصبه و کار میکنه؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خب تل اصلی رو نصب کن سفارشتو بگیر

آیکونش چجوریه؟؟؟نمیدونم کدومه از کجا دانلود کنم؟؟بازار که نداشت

چی میتونم به جاش نصب کنم؟؟ چی الان رو گوشیاتون نصبه و کار میکنه؟؟

تل اصلب دارم.با فیل تر شکن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
تل گرام اصلی رو نصب کنید

آیکونش چجوریه؟؟یه عکس از ش میفدستی؟؟بی زحمت

آیکونش چجوریه؟؟؟نمیدونم کدومه از کجا دانلود کنم؟؟بازار که نداشت

باید کسی واست بفرسته..شریت کنه

.نمیتونی دانلودش کنی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

همه تلگ رام ها به جز ت لگرام اصلی برنامه مخرب هستن برای همین گوگل پلی حذفشون کرده اگه برای گوشی و اطلاعات شخصیتون ارزش قائلید این برنامه های مخربو نصب نکنین  اینا به تمام گوشی و اطلاعات عکس ها و مکالمات شما دسترسی پیدا میکنن تا جایی  که حتی گوگل همه رو مستقیم از روی گوشی کاربرا حذف کرده (فقط تلگ رام اصلی) تصب کنید

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
از گوگل پلیر  انواع و اقسام تل ها رو داره یکیشو بگیر

بگیرم نصب میشه؟؟؟فیلتر شکن خوب چی بگیرم؟؟سایفون دارم بدرد نمیخوره

همه تلگ رام ها به جز ت لگرام اصلی برنامه مخرب هستن برای همین گوگل پلی حذفشون کرده اگه برای گوشی و اط ...

آیکونش چجوریه؟؟

2706