2737
2739

خواهر  بچه دار نمیشه از شهرستانم میاد تا حالا چندتا دکتر رفتیم مشکل اینه که هرکس یه چیزی میگه راهکارشونم عمله یکی میگه باید اینجارو عمل کنم اونیکی میگه نه باید فلان جاو عمل کنم!!! خلاصه پیش دکتر اقصی رفته که خیلی ناامیدش کرده هرچند بنظر دکتر حاذقی میومد من اسم یسری دکتر درآوردم آل یاسین٫ پاکروش٫ رضا نصر٫ حسین صاحب نسق ... که با چندتا دکتر دیگه هم مشورت کنه ببینیم چیکار کنه دکتر تا حالا زیاد رفته هم تو شهر خودش هم اینجا صارمم رفته نتیجه نگرفته هرکیم یه چیزی میگه یکی میگه اصلا ای وی اف نکن صدبارم کنی نمیگیره یکی دیگه میگه هرچ زودتر ای وی اف کن بنظرتون بهترین دکتر کیه

من خودم کرجم امادوستم مثل خواهرشمابود قزوین رفت دکتر خیلی زودجواب گرفت وباردارم شد

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهترین دکتر رو نمیدونم ولی باید دید تشخیص علت دیرباروری خواهرتون از دید اکثریت دکترا چیه بعد تصمیم گرفت برای انتخاب ی دکتر بهتر و ادامه راه و انشاءالله مادر شدن هر چه زودترشون

خوب مشگلش چیه ؟شوهرش سالمه ؟

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 

اگه براش زن و مرد بودن دکتر فرقی نمیکنه بره پیش دکتر هوشنگ خواجوی واقعا کارشون عالیه فقط تو کلینیک بیمارستان ایران مهر ویزیت میکنه روزهای زوج عصرها و روزهای فرد صبح 

شماره تماسش رو هم از تو گوگل سرچ کنید 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
میتونیدبریدپبش دکترمنیره گلشیرازی توی تهرانپارس عالیه

این مشکلش حاده میگه دیگه خسته شدم یکی دوتا دکتر دیگه فقط میرم ک مشورت کنم بالاخره تصمیم بگیرم براهمین میخام بگردم یه دکتر خوب پیدا کنم

برای بچه دار شدن. ظاهرا خیلی ها ازشون راضین

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2706