2733
2734

خانوما اگه کسی رو سراغ دارین که با وجود بچه طلاق گرفتن بگین که چه اتفاقی سر زن و مرد و بچه اومده. لازم دارم یه سری چیزا از اطرافم برام روشن شه. لطفا اگه چیزی میدونین خواهرانه و بدون نصیحت و سوال برام بنویسین. ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیز بستگی به فرهنگ و شرایط روحی و اوضاع مالی زن و مرد داره. نمیشه که حکم کلی داد، ممکنه زن ، مرد یا فرزند از طلاق سود ببرن، ممکنه ضرر کنن، باید بررسی کرد که شرایط چی بوده که کار به طلاق کشیده.

2728

خب من فکر میکنم اوایلش یه کم افسردگی و گریه و ناراحتیه 

بعد اگه زن پول داشته باشه و شوهرش هم بد بوده باشه ، میتونه یه زندگی جدید با کلی دلخوشی و امید و شروع کنه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

خودم بچه طلاقم

مامانم مسئولیت زندگی و مخارج به عهده خودش

حضانت ما با مامانم بود

مامانم هم مرد زندگی هم زن زندگی

خودش که راضی نیست از زندگیش،،البته قبل طلاقم راضی نبود...در کل چون کار میکنه همیشه کمی افسرده ست...من ناراحتم براش که مرد و تکیه گاه نداره..

پدرمم که چون تنها بود و انگیزه زندگی نداشت

و ماهم پیشش نبودیم گرفتار اعتیاد شد و...😑

در کل بستگی به خودت داره

شاید بعد طلاق با کسی ازدواج کنی خیلی خوشبخت بشی شایدم خدایی نکرده مثل مامان من و بابام تنهاو افسرده بشی

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵

دخترخالم جدا شد پسرشو گذاشت اومد چندسال بعدم ازدواج کرد و خوشبخته خداروشکر.شوهرش همچنان مجرده و با بچه میمونن.اصلا نمیبینه پسرشو

دخترداییم داره جدا میشه الان ۳ساله تو دادگاهه کارشون.بچش پیش باباشه ۴شنبه نیاد میش مامانش و جمعه میره.جفتشون قصد ازدواج دارن معطل حکم دادگان

یکی از فامیلا هم طلاق داد زنشو بچش پیش خودشه ازدواج کرده دو تا بچه هم از زن جدید داره ولی زیاد خوشبخت نیست.زنش ازدواج کرده و بچه داره و خوشبخته

دخترخالم جدا شد پسرشو گذاشت اومد چندسال بعدم ازدواج کرد و خوشبخته خداروشکر.شوهرش همچنان مجرده و با ب ...

اره واقعا ازدواجا هر کدوم یطوره ...طلاقا همـهر کدوم یطوره...بستگی  به ادما داره...به شرایطشون

سر بر شانه خــدا بگذار...تا قصه عشـــق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشـــت، به رقص درآیـــی....💃قصه عشق انســان بودن ماست،اگر کسی احسـاســت را نفهمید مهم نیست💘...سرت را بالا بگیر و لبخـــند بزن،فهمیـــدن کار هر آدمـــی نیست...
2740

دوستم جدا شد ۲۰سالش بود دخترش ۱سالش بود جدا شد ارایشگری یاد گرفت آرایشگاه باز کرد خیلی خیلی موفق بود دخترشم الان ۱۸سالشه دارن دوتایی زندگی میکنن الانم خونه دارن ماشین دارن اگه میتونی روی پای خودت وایسی بله خوبه 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

دوستم دکتره. یه بچه 2 ساله داره. همش با هم مشکل داشتن. حتی داشتن طلاق می گرفتن که حامله شد دوستم. هفته پیش متوجه شدم که بالاخره دوستم طلاق گرفته. مهریش رو بخشیده و بچه اش رو برده پیش خوش. خوب دوستم مشکل مالی نداره . ولی خوب سخته . پسرش هم به خاطر مشکلات مامان باباش بسیار عصبی شده. 

خواهر شوهرم طلاق گرفت و تو آژانس کار میکنه چون شوهرش خیلی عوضی بود الان خیلی آرامش داره

بچشم پیش خودشه الان اوضاعش خوبه

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵

ببین اگه واقعا میخوای جدا شی اولین کار اینه که دنبال کار بگردی.اگه درامد داشته باشی همه چی راحتتر میشه بعدم یه مقدار از شوهرت بگیری تا بتونی خونه رهن کنی و با بچت بری.بعدم بقیه مهرتو ببخشی و طلاق.البته نفقه بچتم باید بگیری

2706