2733
2739
عنوان

آخه من چیکار کنم

159 بازدید | 16 پست

یکیو دوست دارم سه ساله باهمیم خیلی بالا پایین داشتیم ولی این اواخر خیلی همه چی بینمون خراب شده هرکاری میکنم نمیشه هردوتامون از دست هم ناراحتیم من دلم میخواد نازمو بکشه خیلی به محبتش احتیاج دارم ولی از دستم ناراحته منم دلخورم دلم شکسته نمیتونم ناز اونو بکشم الان 3ماهه همش دعوا داریم همه چی داره همش بدتر و بدتر میشه نمیدونم چیکار کنم دیگه😭

یه مدت مسالمت آمیز جدا بشین.اگر دلتون واسه هم تنگ شد برگردین اگرنه که خدافظی

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کات کن 

کات کردم یه ماه پیش الان یه هفتس که برگشته گف بیا حرف بزنیم حلش کنیم گفتم باشه ولی باز نمیدونم سر چی لج کرده قرار نمیذاره امروز قرار بود همو ببینیم یاد یه دعوایی که دوسال پیش داشتیم افتاد لج کرد کنسل شد🤦

2731
یه مدت مسالمت آمیز جدا بشین.اگر دلتون واسه هم تنگ شد برگردین اگرنه که خدافظی

یه ماه جدا بودیم خودش تازه برگشته گف دلش تنگ شده من خیلی دوسش دارم اونم دوسم داره نمیدونم چمونه 

کات کردم یه ماه پیش الان یه هفتس که برگشته گف بیا حرف بزنیم حلش کنیم گفتم باشه ولی باز نمیدونم سر چی ...

عزیزم این موندنی نیست 

بذار بره 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀

بنظرم از خودت بگذر فعلا و باهاش راه بیا ویجوری نشون بده داری کوتاه میای بخاطراون 

بعد ک همه چی یه هفته دوهفته اروم شذ خاسته هاتو از درارامشو مصلحت بیان کن

من باشوهرم اینکارو میکنم

اولا ک نازمو نمیکشید ناراحت میشدم بعد دیدم خب بلد نیست واقعا ازکجا باید بدونه وقتی نکرده یکی دوبار خودم رفتمزبهش گفتم بغلم کن بوسم کن عذرخاهی کن از دام دربیار ناراحتم ازت و وقتی خوب میشذیم باهم بهش میگفتم نیاز دارم منت کشی کنی و....الان اوکی شده کاملا

اصلا با دعوا و قهر هیچی تو رابطه تغییر نمیکنه تارمیتونی محبت کن 

یه ماه جدا بودیم خودش تازه برگشته گف دلش تنگ شده من خیلی دوسش دارم اونم دوسم داره نمیدونم چمونه  ...

هر دو تاتون انقدر با هم بودین ها خسته شدین الکی دارید نق میزنید 

هر دو تا فعلن انگار بچه اید هنوز 

2740
بنظرم از خودت بگذر فعلا و باهاش راه بیا ویجوری نشون بده داری کوتاه میای بخاطراون  بعد ک همه چی ...

ممنون سعیمو میکنم امیدوارم بتونم ولی یه وقتا عصبیم میکنه دیگه قاطی میکنم همه رشته هام پنبه میشه 

هر دو تاتون انقدر با هم بودین ها خسته شدین الکی دارید نق میزنید  هر دو تا فعلن انگار بچه اید ه ...

36 سالشه ولی آره خیلی لوسه البته خودش که همش میگه من دوبرابر تو سن دارم من میفهمم من اِلَم بِلَم😒 منم 26 سالمه اونقدم کوچیک نیستیم

36 سالشه ولی آره خیلی لوسه البته خودش که همش میگه من دوبرابر تو سن دارم من میفهمم من اِلَم بِلَم😒 م ...

پس چرا نمیاد خواستگاریت 

اگه همو دوست دارید که خب ازدواج کنید 

البته با این اخلاقش به نظرم بهتره با یه نفر که مثلن سنش ۳۳و ۳۴ باشه 

آخه ۱۰ سال اختلاف سنی دارید 

اون پخته تر از توعه واسه همین اینا رو بهت میگه 

ولی اگه مشکلی ندارید و همچی اوکی میشه ازدواج کنید 

پس چرا نمیاد خواستگاریت  اگه همو دوست دارید که خب ازدواج کنید  البته با این اخلاقش به نظ ...

زوده دارم درس میخونم بعدشم برم سرکار اول آشناییمون قرار گذاشتیم 5سال بعد ازدواج کنیم هنوز دوسال وقت داریم شایدم تمدیدش کنم حوصله شوهرداری ندارم اونم با این اخلاق این خلو چل😂

زوده دارم درس میخونم بعدشم برم سرکار اول آشناییمون قرار گذاشتیم 5سال بعد ازدواج کنیم هنوز دوسال وقت ...

خب تو که میبینی این اخلاقش خل و چله واسه چی معطلش کردی 

شما بهم نمیخورید  

۵ سال دیگه میشع ۴۱ سالش 

تازه توقع هاشم بالاتر میره 

همین الانم دیره 

بعدشم به نظرم تو ام باید با کسی باشی که مثلن هم سن خودت باشه 

نه کسی که ۱۰ سال بزرگ تره 

خب تو که میبینی این اخلاقش خل و چله واسه چی معطلش کردی  شما بهم نمیخورید   ۵ سال دیگه می ...

آره نمیدونم والا خیلی راجب این چیزا باهاش حرف زدم یه مدت قهر میکنه بعد میاد میگه دوستت دارم همه چی درست میشه و اینا منم دوسش دارم ولی میتونم منطقی باشم و جدا شم یه بارم این کارو کردم خودش نمیتونه حالا سعی میکنم هرجوری شده رودررو ببینمش شاید چون چندوقته همدیگرو ندیدیم اینجوری شدیم اگه این دفعه ام حرف زدن فایده نداشت واقعا کات میکنم

اره پاتو بذار رو دلت یه تصمیم عاقلانه بگیر 

بعدشم اگه ام قرار شد ازدواج کنید زودتر ازدواج کنید 

آخه ۳ سال دیگه چه اتفاق خاصی قراره بیوفته 

این چه شرط مسخره ای بود که گذاشتید 

الان چیو ندارید که ۳ سال دیگه بدست میارید ؟ 

بعدشم سنش داره میره بالا 

یکم دیگه صبر کنی دیگه نه حوصله ترو داره 

نه ازدواج و نه تشکیل خانواده 

ترو هم یادش میره 

2706