2733
2739
عنوان

امنیت اخلاقی

573 بازدید | 19 پست

بچه ها الان زدم شبکه 3 اخبار گفت که از فردا دوباره طرح های پلیس امنیت اخلاقی شروع میشه اول هم از مشهد

یعنی دوباره دوران گشت ارشاد و گشت نسبت شروع شد ؟؟؟؟؟؟؟

ای خدا صدا ضبط ماشینم بلند بود پیام‌اومد ک باس ب امنیت اخلاقی مراجعه کنی وگرنه توقیف میشی

منم رفتم 

تعهد گرفتن 

کار یاد گرفتن

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

گشت ارشاد رو مگ جمع کرده بودن ک حالا بخان پهن کنن

این ون های سطح شهر برای زیبایی سازی هستن؟

چیزی ک من شنیدم اینه شخصی اگ داخل ماشین بی حجاب باشه جریمه میشه ۲۵۰ تومن ماشین توقیف میشه ب تعداد سرنشین تا پرداخت و تعهد کتبی باید بدن

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وای واقعا؟؟؟اخه برا صدا ضبطم گیر بدن-_-

باید گیر بدن خیلی بی فرهنگیه ما مجبور نیستیم صدای آهنگ مورد علاقه راننده هارو تحمل کنیم وقت و بی وقت به هر چیم گیر ندن به این باید بدن روانیمون میکنن یه عده با سیستم صوتیشون

ینی داخل ماشینم میان نگا کنن اخه؟

بله ماشین حریم شخصی نیس 

دست از پا خطا کنی میان میبرنت😐 تازه یجا دیدم گفته بود این تعهد اخلاقی برای شخص نیس برای ماشینه

اینارو ببری سازمان حقوق بشر بهت پناهندگی میدن😖

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست
باید گیر بدن خیلی بی فرهنگیه ما مجبور نیستیم صدای آهنگ مورد علاقه راننده هارو تحمل کنیم وقت و بی وقت ...

خب اره این که درست

ولی تاحالا نشنیده بودم پلیس ب اینم گیر بده واسه همین تعجب کردم

2706