2737
2739
عنوان

امان از دست مادرشوهر

443 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

نمیدونم این دعواهای عروس و مادرشوهری کی تمومی داره 

چرا فرهنگ جامعه عوض نمیشه

ما توی شهر غریب دور از پدر ومادر هستیم مادر شوهرم طبقه ی پایین ماست همه رو دعوت میکنه خونشون بجز ما 

خیلی دلم میگیره وقتی هم دیگه مهمونی از شهرستان نیست بدون استثنا هر روز میاد خونمون حتی وقتی خوابم انقد در میزنه تا بلند شم برم درو باز کنم شاید فک کنید اغراقه ولی واقعا هر روز میاد ولی از اون ور ماهی یکبارم نمیگه شما بیاین به شوهرم میگم خودمون بی دعوت بریم میگه نه 

بعضی اوقات انقد دلم از غربت میگیره که نمیتونم جلو گریه هامو بگیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بچه دارم 

به محض اینکه در میزنه حتی اگه خوابم باشه بلند میشه بلند میگه مامان درو باز کن بیاد تو 

بخدا بعضی اوقات از خودم متنفر میشم که دوست ندارم  بیاد خونمون

ولی آخه چیکار کنم انقد موقع خوشی هاش منو شریک نمیکنه و تنها میذاره 

2738

درستش اينه كه خودتون هروقت خواستين برين خونه مادر شوهرت ،بهشون بگين مثلا ما امشب ميايم انجا ، ديگه مادر كه بچشو دعوت نميكنه، شما بايد خودتون برين، مهمونم مياد براي مادر شوهرت شما بهشون بگو من ميام كمكتون، شايد اون انتظار داره شما بهشون اينو بگين و اين اصلا انتظار بيجايي نيست، اگر شما به چشم مادر خودتون ايشونو ببينين، مشكلات تا حدودي حل ميشه، در مورد اومدن خونه شما هم خب ميخوان بهتون سربزنن، شايد عقلشون نميرسه كه اون موقع ،بي موقع ست

اول زندگی بابای شوهرم بهش پیشنهاد داد زمبن بخریم دو طبقه بسازیم منم موافق بودم اما شوهرم مخالفت کرد من اصرار مبکردم چرا مخالفی گف ما 16 جفت خونه بابابزرگم زندگی کردیم خار شدیم عجر و قرب نداشتم چون همیشه پیششون بود بچه عمه و عموهام هر کار میکردن مینداختن کول ما یا میزدنمون میگفتن هیچی نگین اینا مهمونن شما دایم اینجا.گف نمخوام با بابام بسازم چون نمیخوام بچهامم مث خودم خار بشن.الان قضیه شمام همینه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
درستش اينه كه خودتون هروقت خواستين برين خونه مادر شوهرت ،بهشون بگين مثلا ما امشب ميايم انجا ، ديگه م ...

عزیزم مثلا امروز رفتیم خونشون با اینکه ساعت 10 و نیم صبح رفتیم و کلی مهمون داشت رک و پوست کنده بهمون گفت من برنجمو خیسوندم از قبل بهتون یه ظرف خورشت میدم برید بالا

بعدشم شما میگید سر بزنه ولی آخه هر روز 

باور کن هر روز میاد