2733
2739
عنوان

دلم می خواهد ازدست

117 بازدید | 17 پست

خانواده شوهرم بمیرم خسته شدم همش استرس بخدا دیگه شدم یه ادم مریض استرسی ازدستشون تمام کارها ومسولیت هاشون گردن شوهرمنه هرچیزی بشه شوهر من باید ببرشون این ور اون ور الانم به خاطر یه مشکلی شوهر من وفرستادن شهرستان من با دوتا بچه تنها گذاشتن یعنی مثل یه نوکرشده براشون تا ازماموریت بر می گرده فرت وفرت تلفنش زنگ می زنن بیا ماروببراین ور بیا این کار رو کن اخه ادم چقدر تحمل داره خسته شدم 

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت خودش خسته نشد؟

شوهرم خودش ادمی حتی اگه خسته باشه حتی اگه نتونه نه نمی تونه بهشون بگه حتی به قیمت این که به من سخت لگذره

2731
2738

الهی بمیرم خواهر منم همین مشکلات رو داشت،شوهرش شده بود بارکش و راننده شخصیه خانوادش،شش صب میرفت تا دو نصف شب،نه خواب داشت نه خوراک،خوب که خواهرم ناراحتی اعصاب گرفته و خانوادش چند بار در حقش نامردی کردن حالا یکمی به خودش اومده،چه فایده ،خواهرم دستاش میلرزه،با کوچکترین حرفی اشکاش میریزه

والا چی بگم دختر خدا صبرت بده باید کم کم شوهرتون تو خونه پایبند کنی قلق شوهرت رو بگیر دستت گوشیش رو ...

همین وبگو اصلن نمی تونم جلوی خودم وبگیرم غرنزنم اخه خیلی بهم فشارمیاد  

وقتی برگشت خودتو بزن ب افسردگی پرسید بگو دلم برات تنگ شده طاقت دوریتو ندارم بگو بچه ها بهونه ات رو میگیرن میگن دوستامون با پدرشون میرن بیرون ماهم میخایم اینقدر براش برنامه بریز و فرصت نکنه بره اونجا

الهی بمیرم خواهر منم همین مشکلات رو داشت،شوهرش شده بود بارکش و راننده شخصیه خانوادش،شش صب میرفت تا د ...

منم احساس می کنم دارم این جوری می شم بخدا یعنی ادم با یه دلخوشی ازدواج می کنه والا توخونه پدرانقدر ادم استرس نمی گیره

وقتی برگشت خودتو بزن ب افسردگی پرسید بگو دلم برات تنگ شده طاقت دوریتو ندارم بگو بچه ها بهونه ات رو م ...

هرکاری کنم همین که گوشیش زنگ می زنه بلند می شه می ره سریع یعنی گاهی شلوار بیرونش تاشب همین جوری تنش ازبس می ره میاد

2706