2733
2739
عنوان

پلاکت خون بالا در بارداری

2291 بازدید | 8 پست

هفته هشتم بارداری هستم و پلاکتم ۵۰۵ هستش . رنج نرمال آزمایشگاه ۱۵۰_۴۵۰ هستش . روزی دوتا آسپرین و آمپول انوکساپارین هم تزریق میکنم بازم بالاست . چون قبلا دوتا سقط فراموش شده داشتم میترسم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد نی نی تون خوب بودش ؟

اره گلم. اینقدر پایین بود مه قرار بود موقع زایمان پلاکت بهم تزریق کنن. ولی دکتر گفت نکنید که بعد زایمان ببینیم نرمال میشه یانه. یک ماه بعد زایمان ازمایس دادم خوب بود

2731
اره گلم. اینقدر پایین بود مه قرار بود موقع زایمان پلاکت بهم تزریق کنن. ولی دکتر گفت نکنید که بعد زای ...

پلاکت بالا باشه خون رقیق میشه یا غلیظ ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
پلاکت بالا باشه خون رقیق میشه یا غلیظ ؟؟

سلام عزیزم پلاکت منم مثل شماست ... تروخدا ا بگید چیکار کردید تو بارداری ... من هفته ۱۵ هستم آزمایش دادم بالا بود خیلی میترسم گرچه دوماهه اسپرین میخورم

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
سلام عزیزم پلاکت منم مثل شماست ... تروخدا ا بگید چیکار کردید تو بارداری ... من هفته ۱۵ هستم آزمایش د ...

سلام شما بارداریتون بسلامت تموم شد منم مثل شمام پلاکتم بالاست نگرانم توروخدا جواب بده

2738
سلام شما بارداریتون بسلامت تموم شد منم مثل شمام پلاکتم بالاست نگرانم توروخدا جواب بده

سلام عزیزم بله خداروشکر پسرم صحیح و سلامت و مثل ماه دنیا اومد. 

منم خیلی نگران بودم ولی جای نگرانی نیست . البته من چون قبلا سقط داشتم بیشتر نگرانیم از اون بود

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊