2733
2739
عنوان

چطوری با همسرتون ازدواج کردین بقول یه دوستی سنتی یا صنعتی(دوست بودین)

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 121 پست

فامیلمون بود ازش خواستگاری کردم 😂😂😂 گفتم بیا منو بگیر دو ماه دوست بودیم اونم بعدش پث پسر خوب اومد گرفتم ۷ ساله ازدواج کردیم 

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من‌اصلا ازدواج سنتی رو درک نمیکنم مثلا بیان بگن شما دوتا باهم ازدواج کنید😐😐😐😐

اینجوری ام که نبود.۳هفته ای باهم حرف زدیم ۳جلسه ام حضوری همو دیدیم ولی انگار وقتی وارد زندگی مشترک میشی تفاوت ها به چشم میاد

2738
من‌اصلا ازدواج سنتی رو درک نمیکنم مثلا بیان بگن شما دوتا باهم ازدواج کنید😐😐😐😐

سنتی داریم تا سنتی من سنتی اومد جلو بعد گفتن حرفاتو بزنین چند جلسه مشاوره و حرف و اینا تا بالخره عاشقش شدم با همه ی سختی ها و حرصایی ک میخورم اما نمیتونم ازش دل بکنم

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
وای تروخدا شرایطط مث منه . چجوری راضیشون کردی بمنم بگوو تااخر عمر دعات میکنم . فقط کامل بگو تابفهمم ...

دور از جونت من کل فامیلام منو برا تودشون میخواستن ینی هرکی برا پسر یا فایل خودش از بس خوشگلم🤣🤣🤣🤣بعدم خداییش بیشتر خاسکگارام موقیعیت اجتماعی خوبی داشتن ولی شوهرم با اینک وضع مالیش خیلی خوب بود اما موقیعت اجتماعی ن ینی همش در حال فرستان اشناها و دوستای بابام بود منم همه خاستگارامو رد میکردم میگفتم فقط اون ولی هیچوقت تهدید نکردم ک خودمو میکشم یا فرار میکنم و... فقط رو حرف خودم موندم خانواده همسرمم خدایی خیلی خوب بودن همش باهم بودن ۲۸دبار اومدن خاستگاریم بعد بابام دید نمیتونه حریف ما بشه منو داد ب شوهرم😑😂