2737
2739

به پسرش داده شما چرا خورد شدی؟ اهمیت نده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهت بر نخورده .. جوابشم نده ‌ . وظیفشه .. به پسرش داده به تو که نداده ... دندش نرم چشمش کور باید پسرشو جوری بار میاورد که بتونه خونه بخره و زندگی برهم بزنه وقتی نتونست پس خودش باید جورشو بکشه ... پدرشوهر منم همینه ..هرکار کنه کم کرده 

تو "زندگیم" به هرچی خواستم نرسیدم ...میخوام به بهتراز اونابرسم ..ولی گاهی خاطره هابهم زخم میزنن..برام دعاکنین
2738

پدر شوهرم مولتی میلیارده

ولی از این بخشش ها خبری نیست

به خدا ما عروسها اینقدر بهش احترام میزاریم

میگیم بیا رو چشمهای ما راه برو

خیلی هم دوستش داریم

اونم ما رو دوست داره

ولی حرف پول و اینارو نباید بزنیم

بي لياقتن همشون از همشون بدم مياد

یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه .... تازه سمت فامیل من پدر پسر اگه پسرشو زرنگو کاری بار نیاورده باشه خونه که میخره به نام پسرشم میکنه... فقط شانس منه پدرشوهرم ازمون پول گرفته خونه ام نمیخره .بی خیال باش 

تو "زندگیم" به هرچی خواستم نرسیدم ...میخوام به بهتراز اونابرسم ..ولی گاهی خاطره هابهم زخم میزنن..برام دعاکنین
2706