2733
2734
عنوان

داستان منو بخونین

1986 بازدید | 118 پست

سلامممم خانومااا داستان منو لطفاااا تا آخر بخونیدش و بهم بگین که کارم از نظر شما درست بوده یا اشتباه خیلی فکرم رو درگیر کرده و ناراحتم 

پارسال نامزد کردم و بعد دو ماه که متوجه شدم اصلا به هم نمیخوریم تموم شد همه چی. بلافاصله یکی از همسایه های قدیمی ما که یک خونواده بسیار سرشناس و تحصیل کرده هستن و نزدیک 30 سال هم و میشناختیم برای پسرشون که دانشجوی دکترا برق اومدن خواستگاری اینو بگم ک من لیسانس زبان دارم و خونواده سطح متوسطی هستیم ولی ظاهر خوبی دارم و خونواده ایشون بسیار معروف و داداش ایشون و زنداداش و دایی و دختر خاله و... همه پزشک هستن. اومدن خواستگاری و گفتن تا متوجه بهم خوردن نامزدی شدیم اومدیم چون پسر ما 4 ساله که فقط دختر شما رو میخواد و ما هم بسیار خوشحالیم که خونواده و دختر شما رو انتخاب کرده. من از اول ترس داشتم اولا بخاطر سطح خونواده ها بعدم اینکه دوتا عروس دیگه پزشک بودن. البته من هم دختری اجتماعی و خوش برخوردم و به گفته بقیه فهمیده و خلاصه به گفته خود پسرشون از نظرای دیگه کم نمیارم جلو پزشک ها فقط تحصیلات هست که اونم قصد خوندن ارشد داشتم و اهمیت داره برام تحصیلات! 

چند جلسه گذشت و باهم در ارتباط بودیم تا اینکه رسید به جلسه تعیین مهریه ( اینو بگم که پدر مادر من خیلی خوشحال بودن و دوست داشتن من عروس این خونواده بشم) ولی من فقط میخواستم یک ازدواج عقلانی داشته باشم. علاقه خاصی نبود و بیشتر تو اون موقعیت خوشحالی پدر مادرم برام مهم بود. پدر من در اون جلسه پیشنهاد خونه رو برای مهریه دادن (واقعا در حد پیشنهاد بود و اگه قبول نمیکردن پدرم قطعا کوتاه میومد چون اهمیت زیادی نداشت فقط یک نظر بود) پدر ایشون بدون اینکه بگه نه یا اره یا پیشنهاد خودشون رو بگن بلند شدن پسرشون و صدا زدن پنج دقیقه تو اتاق صحبت کردن و بعد گفتن برام کاری پیش اومده باید برم!!!!! و بعد... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زود بزاز لطفاااا

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2728
2738

بقیه اش لطفا

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

...بعد دیگه پیداشون نشد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706