2737
2739

با سلام دوستان عزیز 

من میخوام هفته اول ماه مبارک رمضان مهمونی بدم دارم کم کم وسیله هاشو جور میکنم چون بچه کوچیک دارم نمیشه بذارم هفته آخر 

حالا تو ذهنم بود غذای اصلیم خورشت قیمه باشه اما چون سفره ماه رمضان شلوغه خورشت هم ظرفاش زیاد میشه حالا ممکنه یه غذایی پیشنهاد بدید مثل عدس پلو که یکجا بشه خود عدس پلو رو نمیتونم درست کنم چون یکی از مهمونام نمیتونه بخوره ناراحتی معده داره 

18 نفر میشن

در ضمن یک آش درست میکنم با نون پنیر و شیرینی. شل زرد و شیربرنج بدلیل اینکه همیشه زیاد میاد و تو سفره نصفه نصفه خورده میشه نمیخوام درست کنم  اگر چیزی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید ممنون میشم 

۴_۵تا ظرف خورشت بزار وسط لزومی نیست نفری یه خورشت بزاری

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من منتظر تاپیکای آشپزی ماه رمضونم،،،،شاید هم خودم بزنم تاپیکشو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

همين عاليه خواهر تو اين گروني شامم يه چيز سبك بزار

مهمونيارو اگه سبك بگيريم ديد وبازديد بيشتره 

زرشك پلو بنظرم خوبه واسه شام اگه ميخواي خيلي مجلسي باسه اگه نه كه لوبياپلو بزار بره

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

لوبیا پلو چطوره؟یا اینکه خورش رو توی قاب های بزرگ بکش و داخلش ملاقه بذار توی سه نقطه ی سفره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اگه خورشت دوست داری که بنظرم خورشت بهتره برنج خشک خوب نیست چهارتا ظرف خورشت بزار وسط سفره دست به دست میشه  اما قاطی پلو نیتونید لوبیا چشم بلبلی با شوید و برنج درست کنید عالی میشع باقالی پلو هم خوبه سبزی پلو هم خوبه  میتونی برا سبزی پلو مرغ ریش ریش کنی لا به لای برنج بربزی واقعا خوشمز میشه یکم هم ابغوره بدی دمش ولی که عالی😋

2738
۴_۵تا ظرف خورشت بزار وسط لزومی نیست نفری یه خورشت بزاری

من معمولا سوپ روحتما میزارم چون برای افطار خیلی مناسبه،میتونی لوبیا پلو یازرشک پلو بامرغ بدی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
من معمولا سوپ روحتما میزارم چون برای افطار خیلی مناسبه،میتونی لوبیا پلو یازرشک پلو بامرغ بدی

راستش گوشت دارم مرغ نخریدم گوشت تنظیم بازار گرفتم شوهرم  هم کلی غر زده که چرا باید کارت ملیتو بدی گوشت بگیری خودم کیلویی 120 تومن میخرم میگم آخه با گوشت به این گرونی نمیشه مهمون جمع و جور کرد مردا کلا تو فضان

لوبیا پلو چطوره؟یا اینکه خورش رو توی قاب های بزرگ بکش و داخلش ملاقه بذار توی سه نقطه ی سفره 

عالیه عالیه خودم عاشق لوبیا پولوم در حد لالیگا هم خوشمزه میپزم تعریف ا  ز خود نباشه مرسی عزیزم 

عالیه عالیه خودم عاشق لوبیا پولوم در حد لالیگا هم خوشمزه میپزم تعریف ا  ز خود نباشه مرسی عزیزم& ...

نوش جونتون باشه دست گلت درد نکنه☺

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706