2733
2734
عنوان

بیبی چک !!!!

229 بازدید | 21 پست

سلام عزیزاببخشین چندروزبعدازنزدیکی تست بزنیم اصن حالم یجوریھ!

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو که نمیدونی دقیقا کی تخمک گذاری داشتی... بهتره چند روز پری عقب بیفته بعد! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731

خانوما من ۱۹ فروردین رابطه بدون دخول داشتم و شاید نمیونم پیشاب با بدنم فقط تماس پیدا کرده بازم  نمیدونم ۲روزه خونریزی خفیف دارم خیلی کم امروزم فقط در حد ترشح خونی دیروز بیبی گزاشتم منفی بود بازم امکان حاملگی هس؟

من روز موعد زدم مثبت شد

سابقه داشتی عقب بندازی

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
حداقل باید بزاری دوهفته بگذره بانو

مرسی عزیزمن ی ھفتس ولی ازروزتخمک گذاری ھمش ترشح دارم قبلسش نداشتم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2738
مرسی عزیزمن ی ھفتس ولی ازروزتخمک گذاری ھمش ترشح دارم قبلسش نداشتم

خواهش میکنم خیلی سخته انتظار ولی هرچی بیشتر صبر کنی جوابت دقیقتره

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
تو که نمیدونی دقیقا کی تخمک گذاری داشتی... بهتره چند روز پری عقب بیفته بعد! 

تخمک گذاریمومیدونستم کیھ ھم قبلش ھم بعدش نزدیکی داشتم

خواهش میکنم خیلی سخته انتظار ولی هرچی بیشتر صبر کنی جوابت دقیقتره

فدات دلم میخادتست بزنم انتظارسختھ!

تخمک گذاریمومیدونستم کیھ ھم قبلش ھم بعدش نزدیکی داشتم

بازم تا موعد پریودت نشه نشون نمیده بیبی چک! 

واسه من روز 30 سیکل کاملا منفی بود، حتی خشک شد هاله نیفتاد... 

روز 33 مثبت شد، بعد سه روز تأخیر 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
نه

اها من همیشه یک هفته عقب مینداختم الان قرار بود ۲۹بشم پری ولی هنوز نشدم گفتم یک هفته شده فردا برمازمایش

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

عزیزنشونھ دیگھ ای نیست کھ احتمال بدی بارداری

2706