2733
2739
عنوان

صبح تویه تایپک گند زدم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 66 پست
درسته ولی آخرش آدم هرچقدرم  خوب باشه دلش میکنه واشکش  سرازیر میشه ایندفعه گذشت انشالله دفع ...

چشم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بار بود گند زدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
قربونت برم من مهربون من😘😘😘😘

خواهش  عزیزم ماهان جون هم که راه افتاد چشمت روشن تاتی دلم خون شده بخاطر پسرم میترسم از دست بدمش  شنبه اون هفته عمل داره بچم هنوز یکسالش  نشده میخواستم براش تولد بگیرم 😭😭😭

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2728
خواهش  عزیزم ماهان جون هم که راه افتاد چشمت روشن تاتی دلم خون شده بخاطر پسرم میترسم از دست بدمش ...

عزیییزم

ممنون گلم

چش شده بچه طفلکی که باید عمل بشه؟

پسر منم باید دوشنبه بستری و چهارشنبه عمل بشه😔😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عزیییزم ممنون گلم چش شده بچه طفلکی که باید عمل بشه؟ پسر منم باید دوشنبه بستری و چهارشنبه عم ...

از تولد که به دنیا اومد یکی از بیضه هاش تو کشاله رانش  هست بعداز ۶ماه باید عمل میشده الان ۱۰ ماهشه  میترسم بهوش نیاد .پرهام بیاد عمل بشه؟

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
به جدم قسم من بی منظور نوشتم 

باز قسم خوردی که 😐

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
باز قسم خوردی که 😐

چون خیلی ناراحتم هیچ کس حرفمو باور نکرد  

2738
از تولد که به دنیا اومد یکی از بیضه هاش تو کشاله رانش  هست بعداز ۶ماه باید عمل میشده الان ۱۰ ما ...

الهییی طفلک😔😔

نگران نباش گلم انشالله همه چی به خوبی پیش میره 

بله گلم پرهام باید عمل بشه 

عمل دررفتگی لگن

یه عمل خیلی سخت 😔😔😔

من باور کردم گلم

اصلا از همون پست اولت متوجه شدم که منظور بدی نداشتی

وقتی قسم میخوری یعنی باور به حرفت نداری

مهم خود استارتره

باور دیگران چه اهمیتی داره

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
وقتی قسم میخوری یعنی باور به حرفت نداری مهم خود استارتره باور دیگران چه اهمیتی داره

تو این شرایط سخت فقط جدم به کمکم میاد 

الهییی طفلک😔😔 نگران نباش گلم انشالله همه چی به خوبی پیش میره  بله گلم پرهام باید عمل ...

انشا.. که عملش خوب پیش میره

مارو بیخبر نزار خانومی

دوست عزیز تاتی یکی از بهترین عضو های این سایته  همیشه به همه کمک کرده ومیکنه ولی شما هم یه حرفی ...

عزیزم لطف داری ممنون😘😘

خدا گل پسرت رو برات حفظ کنه 🙏🙏😍😍

2706