2733
2734

شوهرم خیلی مامانیه . وبیشتر از زنش خانوادش مهمن . بیشتر اوقاتش بعد از کار خونه مادرشه و بدتر از اون عادت داره همه چی تو خونه  رو برا خونوادش میگه . حتی اگه من راضی نباشم . نمیدونم چیکار کنم رفاارش عوض بشه 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

روزی چند بار تو خونه بهش تکرار کن ک حرف خونمون باید بین دوتایی مون بمونه و بیرون نره 😞

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصطلاح قشنگی رو ب کار نبردید واقعا .....

ولیکن ؛  مدام بهشون القا کنید ک  تو فرد با شخصیت و رازداری هستی و  حواست ب حریم زندگی مون هست و ...

با تشویق و تلقین  میتونید  خیلی چیزها رو تغییر بدید  و نه یک شبه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

عزیزم شوهر منم خ مامانیه من قلقشو بلد شدم بامامانش خ خوب باش دیگ دیوونت میشه!من واس مامانش مثلا چیزی میپزم میبرم میگم جای مامانت خالی خ فلان چیزچو دوس داره مامانت خ زن خوبیه خدا خیرش بده چ پسرخوبی تربیت کرده وقتیم میریم خونشون کمکش میکنم و درکل خودشیرینی!خرجی نداره ولی خ خودتو عزیز میکنی

ما یه سره داشتیم خونمون،براش یه جفت خریدیم ولی با هم دعوا میکردن و نمیساختن با هم

واسه نره یه قفس جدا گرفتیم،شبا رو قفسش پارچه مینداختیم صدای چهچه سره با موبایل واسش میذاشتیم،بعد ۳/۴ روز رام شد و دعوا از سرش افتاد و شد مرد زندگی.

حالا میخوای توام شبا چادر بنداز رو سرش واسش آهنگ بذار شاید رو اینم جواب داد!!!

ی چیز دیگ بهش بگو طفلک مامانت اینقد زحمتتو کشیده چرا مشکلات و ریزو درشت زندگیو بهش بگیم کم جوشمونو زده ! باز الانم جوش بزنه بهش نگو هروق گف چیکار میکنین بگه خوبیم خوشیم!با چاخان درست میشه 

اول زندگیته؟

2738
ی چیز دیگ بهش بگو طفلک مامانت اینقد زحمتتو کشیده چرا مشکلات و ریزو درشت زندگیو بهش بگیم کم جوشمونو ز ...

ادمی که عمری مادرشو محرم تمام رازهای زندگیش کرده چی بگم

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
2706