2737
2734
عنوان

ختم سوره های قرآن

321 بازدید | 64 پست

سلام دوستان 

تاپیک قبلیم این همه نوشتم ثبت نشد حالا دوباره می نویسم 

دوستان به خاطر اینکه همه با هر شرایطی که دارند بتونند تو ختم قرآن شرکت کنند ، ختم رو به این صورت نیت کردم 

یک یا چندتا سوره انتخاب می کنید از یکم تا سی ام ماه مبارک رمضان فقط یکبا بخونید

نیتش هم دوری از گناه به ویژه غیبت و قضاوت هست 

اگر سوره ای مدنظرتون هست اعلام بفرمایید اگر انتخاب نشده بود براتون ثبت کنم 

اگر هم خواستید بگید من سوره براتون انتخاب کنم 

التماس دعای فراوان

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من کنکور دارم میشع یه سوره که زیاد طولانی نباشع بگی؟یاسین رو میخونم یکی دیگم خودت بگو لطفا

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
من کنکور دارم میشع یه سوره که زیاد طولانی نباشع بگی؟یاسین رو میخونم یکی دیگم خودت بگو لطفا

اجازه بدید ببینم یاسین انتخاب شده یا نه ، چشم حتما عزیزم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجازه بدید ببینم یاسین انتخاب شده یا نه ، چشم حتما عزیزم 

ممنون خواهری

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
2728

یاسین انتخاب شده عزیزم 

الطلاق و التحریم رو قرائت می فرمایید ؟

یاسین انتخاب شده عزیزم  الطلاق و التحریم رو قرائت می فرمایید ؟

خیلی طولانی نیست؟باشع میخونم ...توی ماه رمضان دیگ؟

2738
خیلی طولانی نیست؟باشع میخونم ...توی ماه رمضان دیگ؟

بله عزیزم 

۱۲ آیه دارند 

میخونم گلم نیتت قبول باشه ان شا الله💙

مرسی عزیزم التماس دعا 

2706