2737
2739
عنوان

کمک میخام خرید مبل از یافت اباد

1500 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.من تبریز زندگی میکنم.قراره به زودی مبل هام رو عوض کنم.اینجا قیمت ها وحشتناک بالاست.تو اینستا چن تا صفحه تولیدی مبل از یافت اباد هست که هم مدل ها خیلی خوبه و هم قیمت هاش.من تا حالا یافت اباد نرفتم.کسی از اونجا خرید کرده تا حالا?قیمت ها و مدل هاش چجوریه?یعنی می ارزه از تبریز پاشم برم اونجا?

خدایا گاهی نگاهی

تو برنامه دیوار هم ک بزنی خیلی خ به هم شهر خودتون هم تهران .. کارگاه های مبل سازی رو زدن قیمتشون خیلی مناسبه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

اینایی که شما دیدین آگهی هاشو کارگاه بوده و طبیعتأ قیمتاش مناسبتر بوده ، یافت آباد عمومأ مغازه و یا پاساژه و قیمت ها به نسبت بالاست ولی مدلاش به شدت متنوع

چقدر مشغول آنم که از من، یک من بهتر به بار آید … 🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یافت اباد نرو عزیزم برو شهرک صنعتی خاوران اره اونجا می ارزه.

شهرک صنعتیا نه بازار خاوران

من چند سال پیش مبل استیل برا جهازم ازونجا خریدم ۵ و خورده ای بعد خود صاحب کارگاه گفت خدا شاهده این کارو دارم بازار مبل ۳ برابر این قیمت ینی ۱۵ میلیون میدم...

سروریس سیسمونیمم گرفتم ۲ و ۵ قیمت کردم حدود ۱۰ ۱۲ میلیون

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
تو برنامه دیوار هم ک بزنی خیلی خ به هم شهر خودتون هم تهران .. کارگاه های مبل سازی رو زدن قیمتشون خیل ...

تو دیوار که میزنم فقط یه کارگاه میاره.اکثرا خارج شهر هستن.خودم وسیله ندارم برم ببینم.شوهرمم هم از ایناست که میره اولین مغازه میخره میاد بیرون اصلا اعصاب نداره بره تولیدی اینا.گفتم شاید راضیش کردم بره تهران یک روز وقت بزاریم.اخه شنیدم اونجا پاساژ های بزرگ مبل هست که تنوع هم زیاده.

خدایا گاهی نگاهی
2740
ممنون.تقریبا کدوم منطقه هست?

جاده خاوران رو حدود ۴۰ ۵۰ دقیقه میری ب سمت جاده مشهد بعد دور برگردان.یه شهرکه ک پمپ‌بنزین سرش هست

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706