2737
2739
عنوان

کمک.خونم تک خوابه فامیل شوهر دارن میان شب بمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونکه حتما.  

من دو ماه پیش رفتیم شهر دیگه خونه خواهرشوهرم

دو خوابه هم بود کلا ۴ نفر بودیم

خواهرشوهرم تازه عروس هم هس خیلی راحت گفت تو و داداش برین رو تختم بخوابین ولی منو پسرم فقط رو تخت خوابیدیم شوهرم پایین....قبل دراز کشیدن هم رو تختش یه پارچه بزرگ پهن کردم....خب چی میشه مگه....پسر منم ۷ ماهش بود

جاریت جلو بقیه سینه در بیاره؟ زشته خب

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

مشكل اينجاست بعضيا جاي اينكه به فكر اسايش ميزبان باشن به فكر تفريح خودشون هستن

من بإرسال خانواده همسرم اومدن خونمون بعد خاهرشوهرم ، دكتر مملكت ،  از حموم شخصي توي اتاق خاب من استفاده ميكرد!!! يعني اين درك و شعور رو نداشت كه اصلا نبايد وارد اتاق خاب كسي شد چه برسه به حمام يه زن و شوهر !!شايد من وسيله اَي داشتم تو حمام يا اتاقم كه درست نبود ايشون ببينه!!!

من خودم هر جا بخام برم اول اسايش ميزبان رو در نظر ميگيرم بعد راحتي خودم !!!

اگه تا الان کسی رو تختتون نخوابیده الانم اجازه ندین بخوابن منم حساسم ودوست ندارم اصلا اتاق خوابمون رو خیلی حریم خصوصیم میدونم و همیشه دراتاقو میبندم ولی قفل نه الان که بچه دارم قفل میکنم میگم پسرم میره اتاقو بهم میریزه همیشه قفله😉

اگه الان بیان و راحت باشه براشون دیگه همیشه میان بزار بهشون سخت بگذره

اول آرامش وراحتی خودتون مهمه نه بقیه حتی خواهر برادر خود آدمم باشن ادم باید اول به خودش احترام بزاره  

خدارا شکر
2738
من دو ماه پیش رفتیم شهر دیگه خونه خواهرشوهرم دو خوابه هم بود کلا ۴ نفر بودیم خواهرشوهرم تازه عروس ...

شما خيلي كار اشتباهي كردي

اتاق خاب زن و شوهر حريم خصوصيشونه شما نبايد حتي وارد اتاق خاب ايشون ميشدي

من خودم بميرم حتي وارد اتاق هاب دشمنم هم نميشم

اونجا حريم خصوصي ترين لحظه هاي به زن و شوهره ، به هيچ وجه نبايد واردش شد

ديگه اينكار و نكن و تحت هيچ شرايطي رو تخت خاب كسي نخاب 

شما خيلي كار اشتباهي كردي اتاق خاب زن و شوهر حريم خصوصيشونه شما نبايد حتي وارد اتاق خاب ايشون ميشدي ...

وا شما چرا ناراحت شدی انگار رو تخت شما خوابیدم!!!

اگه متن من خوب خونده باشی گفتم خواهرشوهرم خودش بی تعارف پیشنهاد داد برو تخت من بخاب!!! ضمنا قرار نیس همه مثل شما حساس باشن....خواهرشوهرم واقعا ماهه و مهمان نواز

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

واااای چقد سخت اگه من بودم رختخواب به اندازه همگی نداشتم من فقط بجز تختمون یه رختخواب دم دستی دارم. استارتر به اندازه اینا رختخواب داری؟؟!!!!! با خونه یه خوابه اینهمه رختخوابو کجات گذاشتی😃

واااای چقد سخت اگه من بودم رختخواب به اندازه همگی نداشتم من فقط بجز تختمون یه رختخواب دم دستی دارم. ...

منم مهمان میاد برام اول به تعداد پتو وبالشتام وتعداد مهمونا توجه میکنم ببینم دارم😂

خدارا شکر

سلام

یه ملافه بزرگ بردارین و وسط هال پرده بزنین. سمت اشپزخونه برای خانوما، اون طرف اقایون، خودتون هم توی اتاقتون. یا میتونین یک طرف پرده رو بذارین برای خانواده جاری، طرف دیگه بقیه. اینجوری هم اتاق شما نمیان، هم راحتن و بهشون بی احترامی نشده

اگر هم هالتون قسمت ال مانند داره، اون قسمت رو میتونین با پرده جدا کنین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

چند نفرن کلا؟ 

به نظرم جاشون روپهن کن بعد شوهرت بگه شب خوش و بیاد تو اتاق. 

من هنوز عروسی نکردم ولی دوست ندارم رو تختم کسی بخوابه. 

اصلا اتاق خداب زن و شوهر و دوست ندارم مرد ببینه و تو ذهنش چیزی بیاد

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706