2733
2739
عنوان

از کارم خوشم نمیاد

281 بازدید | 14 پست

بچه ها من زبان خوندم تو تدریس پول نیس گفتن نماینده بیمه پول توشه رفتم هیشکی بیمه عمر نمیخره با این جریانات ایران هیشکی اعتماد نمیکنه هرچیم بهشون میگم بی تربیتا میگن این حرفا به درد خودتون میخوره 

اشتباه کردم ۱۰۰۰تاکارت چاپ کردم 

اصلا خوشم نمیاد با این مردای هیز واین رفتارای ناجور بازاریا رو به رو شم 

دلم میخواد برم شرکت اما با حقوق یک میلیونی نه میشه خونه خرید نه ماشین موندمچیکا کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان که ۱۰۰ تومن به بالا میگیرن عزیزم 

خب اونا چجوری مراجع دارن که شما که نصف اونا میگی مراجعانت کمه؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738

اینهایی ک نام بردی کار شغل خونه  ماشین باید دغدغه اقات باشه ن خودت بشین تو خونه با همون تدریس مشغول باش بقیه رو بسپر ب خدا و اقای وهمسر

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست

شما بدون تحقیق رفتین تو این کار اوالا اینا حالت پوسانتیه /اقلا چرا بیمه عمر؟اقلا بیمه ایران یا اسیا میگرفتین اقوامو می گفتین بیان برای بیمه ماشین اقلا اون یک مقداری پول داشته باشین /تو دیوارم شد تحقیق بنظرتون؟این که هر ادمی میاد صد تا اگهی میزنه؟یک شبه نمیشه پولدار شد ببخشیدا اینقدر طمع نداشته باشید تو این زمونه نه میشه خونه خرید نه ماشین/بچسبید به همون کار ترجمه و تدریس/شما بشینید مقاله ترجمه کنید /

شما بدون تحقیق رفتین تو این کار اوالا اینا حالت پوسانتیه /اقلا چرا بیمه عمر؟اقلا بیمه ایران یا اسیا ...

میشه بفرمایین چطور تبلیغ کنم؟

تنها مایحتاج زندگی که خونه و ماشینه شد طمع؟ خیلی جالبه 

چون مجردم و معلوم نیس کی ازدواج کنم باید یه سرپناهی واسه خودم جور کنم 

میشه بفرمایین چطور تبلیغ کنم؟ تنها مایحتاج زندگی که خونه و ماشینه شد طمع؟ خیلی جالبه  چون مجر ...

ببینید شما می گید بیمه عمر کسی زیاد نمیاد پس باید سر و زبان داشته باشید که بتونید طرف را قانع کنید 

اگر بیمه ماشین چیزی بود بازم الان تمام اقرام ماشین دارن بهشون می گفتید اقلا نصفشون می اومدن طرف شما

کاری را نباید بدون تحقیق کافی واردش شد خب ببینید شما سایت دیوار بنظرتون قابل اعتماده؟

ببینید شما می خواهید یک ساله ماشین و خونه بخرید با این تفکر فکر می کنم وارد این کار شدید 

که این اشتباهه

هیچ پولی بدست نمیاد مگر با زحمت بجای این کار می رفتید یک حرفه یاد می گرفتید و تو اون زمینه پیشرفت می کردید

ببینید شما می گید بیمه عمر کسی زیاد نمیاد پس باید سر و زبان داشته باشید که بتونید طرف را قانع کنید&n ...

نه یک ساله که نمیشه خونه و ماشین خرید 

چند سال لازمه شاید ۵ سال 

حرفه هم زبان بلدم 

متاسفانه هر کاری تو ایران لنگ میزنه

2706