2737
2734
عنوان

جفت جاریام حامله ن دیگه طاقت ندارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

#حاملگی_پوچ:

❇️حاملگی پوچ وقتی اتفاق می افتد که تخم باردار شده خودش را به دیواره رحم می چسباند، اما جنین رشد نمی کند. سلول ها درون ساک حاملگی گسترش پیدا می کنند، اما خود جنین رشد نمی کند.

🔰یک حاملگی پوچ معمولاً قبل از زمانی که زن متوجه حاملگی خود بشود اتفاق می افتد. سطح بالای ناهنجاری های کروموزومی معمولاً باعث می شود بدن زن در همان اوایل سقط طبیعی کند.

❌علت #حاملگی_پوچ چیست؟

☑️اگرچه علت کاملاً پیدا نشده است، بارداری پوچ کلاً یک رخداد طبیعی در نظر گرفته می شود. حاملگی پوچ علت ۵۰ درصد سقط جنین سه ماهه اول است و معمولاً نتیجه مشکلات کروموزومی است. وقتی تخمک توسط اسپرم بارور می شود سلول ها شروع به تقسیم می کنند، بخشی به جنین و بخشی به جفت.

🦋┅┅❅❈❅┅┅🦋

➥🏵 @zanan_mamayii

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
من کلا دیگه نمیرم ارامش بیشتر از دوریشون از خوشبختیاشون میگن من جای توی اون جمع ندارم کلا یهو گذاشتم ...

اره حتی ب شوهرم گفتم جمعشون ازارم میده همش از بچه میگن حتی بعضی وقتا حس میکنم شوهرمم مثل من ناراحت میشه منتها اون ب روش نمیاره شوهراشونم ک کلا کاراشونو میکنن مادرشوهرم همش براشون کادو میخره اصلا خیلی جو متشنج هی خودمو میزنم ب ندیدن ولی از درون دارم اتیش میگیرم

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
2740
نرو..ارامش روحی ات خیلی مهمه..یا اگر میری..پیش اشون نشین. بعد رابطه تا یکساعت از جات بلند نشو..مادر ...

ممنون عزیزم اره باید کمتر کنم چون هر سری ک میرم روحیم میبازم

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

عزیزمم امیدت به خدا باشه وقتی اذیت میشی فعلا وقتی دور هم جمعن نرو  پیششون بهونه بیار یا رفتیم  زود برگرد

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706