2737
2734
عنوان

تهمت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 79 پست
یه چیزی از دهنش پریده غلط اضافه کرده. من عمریه تکاورم توی ارتشم زنان سرزمینمم میشناسم.بیجا کرده به ن ...

وا مگه داری تاپیکا و پستای اینجا رو هم برای تکاوران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی میخونی؟شما برادرای محترم بهتر نیست دسته جمعی واسه مسایل مهم تری دعا کنید و اعصابتون خورد شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مگه داری تاپیکا و پستای اینجا رو هم برای تکاوران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی میخونی؟شما برادرا ...

خوب اشکالش چیه . ما توی پستهایی که مخصوص خواهران عزیزه و خصوصی شرکت نمیکنیم.اما یه چیزایی که مربوط به رفتاهای عموم جامعه چه زن و چه مرده برا تجربه و همفکری میخونیم . اشکالش چیه اجی جان؟؟ تا الان هم به هیچ کس جسارت و بی ادبی نکردیم خدا میدونه

2731
2738
خوب اشکالش چیه . ما توی پستهایی که مخصوص خواهران عزیزه و خصوصی شرکت نمیکنیم.اما یه چیزایی که مربوط ب ...

چه کاریه خب بگوبقیه هم عضو شن 

حالا که جمعتون جمعه بی زحمت یکی یه فاتحه دسته جمعی هم واسه کاربرای نی نی سایت بخونین ثواب داره شب جمعه ای خدا امواتتونو بیامرزه  

چرا اجی یا خدا؟؟؟

بدون خواهر و برادر بودن هم میشه به عنوان یک مرد و زن تو جامعه گفت و گو کرد

البته اگه اینجوری راحتین بگین، چون خودم خوشم نمیاد گفتم کلا.

یا خدا هم واسه اینکه اول فک کردم خانومین و تکاورین، حرفاتونو دیدم گفتم چه روحیه خشنی

چه کاریه خب بگوبقیه هم عضو شن  حالا که جمعتون جمعه بی زحمت یکی یه فاتحه دسته جمعی هم واسه کارب ...

دمت گرم .ملت اینجا شکماشونوگرفتن و دارن هرهر و کرکر میکنن. به جان خودم یکی داره لبه تختو گاز میگیره دمت گرم عجب خندوندیمون           

2706