2733
2739
مشهدم قبلا یکی دونفر گفتن یه خواستگارداشتی رفته طلسمت کرده باورنکردم اولش ولی الان به نظرم واقعا ط ...

اوف اره حقیقت عمه من دور از جون تو طلسمش کردن تا ۴۵ سالگی نتونه ازدواج کنه الان ۳۹ سالشه خواستگار میادا ولی جور نمیشه 

رفت سرکتاب باز کرد گفتن تا ۴۵ سالگی طلسمت کردن کاریم‌نمیشه کرد باید ۴۵ بگذری بعد بیای

اوف اره حقیقت عمه من دور از جون تو طلسمش کردن تا ۴۵ سالگی نتونه ازدواج کنه الان ۳۹ سالشه خواستگار می ...

وای نگو😭😭😭😭😭😭😭😭

خدالعنتشون کنه😭😭😭😭😭

پس من چیکارکنم😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يكي تو ني ني سايت شماره دعانويس داد،تو تل گرام بهش بيام دادم كفت اول سركتاب بازكنم بعد دعا زبون بند،بعدش بيام داد يه زن تو زندكي شوهرته و بولاش خرج ميكنه و همكارش،غريبه هس و بايد ازش دوري كنه،كفت دعا داره هزينش ٥٠٠بنظرتون رأست گفته يا بخاطر پول؟؟؟

2728
حالا برو باز کن شاید تو اونجوری نباشی  الباه دور از جونت

من موندم خدا این وسط چیکاره پس؟

میگن زندگی وسرنوشت دست خداست

ولی فعلا که افتاده دست بنده های خدا

هرکاری هم دلشون بخوادمیکنن

قدرتشونم ظاهرا ازقدرت خدابیشتره

من موندم خدا این وسط چیکاره پس؟ میگن زندگی وسرنوشت دست خداست ولی فعلا که افتاده دست بنده های خدا ...

خدا لعنت کنه کسی ک دعا بد مینویسه زندگی خراب میکنه 

اخه بعضیا دعا بد نمینویسن

2738

بچه ها ی زنه هست فال قهوه فک کنم میکیره دقیق یادم نیس ینی توخونش ی اتاق بزرگ داره صف میبندن ازبس حرفاش درسته من باخاهرم ی بار رفتم ی صندلی جلومیزش بود همه مشتریا اونجا مینشستن بعد نوبت من ک شد تارفتم نشستم یکم نگام کرد وگفت برو رومبل اونطرف بشین روبروم نیا.بنظرتون چرا اونو گفت بهم؟؟؟؟؟

همونlia73 سابقم
خدا لعنت کنه کسی ک دعا بد مینویسه زندگی خراب میکنه  اخه بعضیا دعا بد نمینویسن

خدا لعنت کنه کسانی رو که میرن پیش دعانویسا تا زندگی بقیه رو خراب کنن

شما کدوم شهری

واسه چه کاری میری؟

يكي تو ني ني سايت شماره دعانويس داد،تو تل گرام بهش بيام دادم كفت اول سركتاب بازكنم بعد دعا زبون بند، ...

خیلی تابلویه دروغگوی کلاهبرداره

دیگه تو خیلی ساده ای

دعانویس خوب اینقدر پول نمیگیره

2706