2737
2734
عنوان

واقعاچرا یه عدهوایتقد بی فکرن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 40 پست
چرااا؟؟

پسر داد میزد برو پایین ماشالله به حنجرش. ماشینشم بی ام و بود .دختره بی مانتو پرت شد پایین با بلوز و شلوار . نفهمیدم معمولا این ساعت شب سوار میکنن پایین پرتشون نمیکنن.

واقعا راست میگی به خدا ماچندتاهمسایه داریم که ادعای بافرهنگیشون گوش فلک وکرکرده یعنی یه چیز میگم یه ...

واقعاسخته..بابام ایناهم کلی همسایه بیشعوردارن اطرافشون..یه نمونش هسایه سمت چپشونه که پسره چندتا سگ و کلی کبوترداره بخداقسم دقیقا تا۴و۵صبح بالا پشت بومه و برا کبوتراش خونه میسازه جادرست میکنه بعد سگاش بیس چاری پارس‌میکنن صدبار مامان بابام شاکی شدن  حتی زنگ زدن ۱۱۰ ولی این از رونمیره اخرمامانم‌اینابیخیال شدن،،،همسایه سمت راستشون یه معتاده موادفروشه عوضیه بی سروپاست هرشب هرشب وهرروزدعوادارن یامیان به تیرببندنش یامیان کت‌بسته ببرنش یازنش کمپ صدامیکنه بیان‌ببرش این توکوچه فحش های زشت میده،دیشبم خونه بابام خوابیده بودم یهوساعت۴صبح صدای فریادبلندشد تاپسره معتادبامادرش دعواشون شده مامانش ازخونه بیرونش کرده بودمیگفت میخوام با ۱۱۰ تماس بگیرم پسره هم با لگد تودرمیزدوتهدیدمیکرد،،،پسره ومادرش دیوار به دیوارن..

بخدایک‌وضعیه

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما که همین چند دقیقه پیش توکوچمون دعوا بود همه بیدار شدن باز  خوبه واسه شما عروسیه. پسر دختر رو ...

دیشبم من خونه بابام خوابیده بودم توکوچه اوناهم دعواشد این پایین توضیح دادم....

ولی خداروشکرتومحلی ک من زندگی میکنم خیلی خیلی آرومه و ساکته فقط امشب اینشکلی شد ک خداروشکرالان صداش قطع‌گردید😁

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2728
2740
واقعاسخته..بابام ایناهم کلی همسایه بیشعوردارن اطرافشون..یه نمونش هسایه سمت چپشونه که پسره چندتا سگ و ...

چی میکشن مامانتینا، همه همسایه هاشون عتیقه آن مخصوصا سمت راستی خطر جانی داره،ای کاش نقل مکان کنن