2410
2553
عنوان

واقعاچرا یه عدهوایتقد بی فکرن؟؟

282 بازدید | 40 پست

ساعتو ببینید.همسایه کوچه پشتی عروسی دارن ازغروب ارکستر داره میخونه تاالان هنووووزم ادامه داره نمیذاره بخوابیم

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دلم‌ عروسی خواست😐من بودم میرفتم پیششون😬😬😬

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2714
ی شبه سخت نگیر

شوهرم ساعت۷صبح بایدبلندبشه بره سرکار اخه،،بااین سروصدتاهنوزبیداره

اگرم بدونید چه اهنگای خزی پخش میکنن

ایرانیها همشون اینجورن. خداییش شما واسه جشنها و مناسبتهاتون تااخر شب نمیزنید برقصید؟ 

ما تا ساعت ۱۲ و تمام ..

معلومه ارکستره تا خرخره خورده داغ کرده حالیش نیستا از غروب  داره می خونه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706