2733
2734

دخترم سرما خورده ۲سالشه امروز بردم دکتر اموکسی و سرماخوردگی و کتوتیفن دادن اما الان وحشتناک سرفه داره بخور گرمم روشن کردم  چیکار کمم الان

بخور سرد خوبه عزیزم بخور گرم بدتر محیط خشک میکنه خاموش کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم عزیزم ولی واقعا درک میکنم خیلی سخته ناراحت شدم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2731

عسل برا سرفه خ خوبه من خودم آسم کودکان داشتم 

یا یه تیکه کوچیک نبات ولی نجوعه فقط تو دهنش باشع 

اصلا سرشو نخابونین به حالت نشسته باشه 

چون بچس شاید نباتو بجوعه نباتو با اب جوش حل کنین بعد بزارین ولرم شه فقط ابش یکم گرم باشه .

2738

آب ولرم با کمی عسل و آبلیمو بهش بده.

ان شاءالله که زود خوب بشه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 

بهش آب ولرم و عسل و آب لیمو بده

نمیدونم زنگ بزن اورژانس یا بیمارستان مشکلشو بگو گاهی تلفنی مشاوره میدن

چون بالا میاره هرچیزی نمیتونی بدی

بخاطر سرفه بالا میاره؟  یا کلا استفراغ داره؟

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

منم دوتا دخترام دوماهه سرفه میکنن شدید چهاربار بردمشون دکتر به هرکدوم دوتا شربت اموکسی کلاو داده دوتا اموکسی سیلین با قرص .دوهفتس دارم میدم هنوز کامل خوب نشدن دیگه نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم.دکتر عکس ریه هاشونو دید گفت عفونت شدید دارن

من دخترم ی مشگلی داره ک خدا نکنه سر ما ک میخوره بدتر ب خاطر همون مریضیش بیشتر سرررفه میکنه و چقد بابت این قضیه عذاب میکشیدم و درمانده و ناراحت انقد شربت و داروی خونگی میدادم اثر نداشت

2706