2733
2739

خانما چرا اینقدر زود اقدام کردین واسه از پوشک گرفتن همینه که هنوزم واسه بیرون و شب مشکل دارین

من پسرم یک ماه دیگه سه ساله میشه ظرف یک هفته کامل از پوشک گرفتم نه بیرون پوشک میخواد نه شب ادراری داره کاملا هم مفهوم جیش و پی پی رو میدونه منو هم خسته نکرد

روانشناس و دکتر متخصص بهم گفت هر چه به سالگی نزدیکتر باشه آسیب کمتری میبینه

تو نی نی سایت ماشالله برعکسه همه تا سه سالگی شیر میدن ولی پانزده شونزده ماهگی از پوشک میگیرن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه با یه عروسک اینکارو بکن.هستن عروسکای مخصوص جیش بچه

چرا عزیزم بچهکه شمارو نمیبینه من امتحان کردم حالا هرکی خودش بهتر میدونه چکار کنه این تجربه ونظر منه خانمی 

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
خانمی پسرت چند کیلوعه ؟؟

عزیزم تازگی نکشیدم چلی برا مراقبت ۱۵ ماهگیش فک میکنم نزدیک ۱۱ بود

خیلی خیلی بدغذاست،نمیدونی چطور وزنشو خوب نگه میدارم با این وضعِ خودم😥😥😥فقط راه افتادم دنبالش به هزار کلک دوتا لقمه بچپونم دهنش😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2731