2733
2739
عنوان

الان دیدم برام جالب بودش

377 بازدید | 16 پست

توی اینستا  بعد ۲ سال متوجه شدم مادرشوهرم اولین نفریه ک استوریامو میبینه و اولین نفریه ک پستای دیگرانو لایک میکنه..فکر میکردم لایکمم میکنه ولی تا حالا پستای منو لایک نکرده بود بی معرفت😂نمیدونم فازش چیه هاااا..چیز مهمی نیست ولی برام جالب بود😆

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا از کجا فهمیدی میدیده و لایک نمیکرده

استوریامو ک همیشه اولین نفر میدید..من زیاد دقت نمیکردم کی لایکم میکنه کی نمیکنه امروز کل پستامو داشتم نگاه میکردم متوجه شدم هیچکدومو لایک نکرده تا حالا

تو هم واسه همه پستهاش اینو بذار 👎 !!!!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
من دیروزتوگوشی خواهرم دیدم عکس منو دخترمو گذاشته اینستا من ندارم خودم اینستا...شوهرم بدونه قشقرق میک ...

چه خوب..مادرشوهرم عکس همه کسو کارشو گذاشته جز عکس منو شوهرشو😂😂

فدای سرت منم یکی بود  ایدیمو داشت فقط لایک میکرد استوری میدید ولی هیچوقت فالو نکرد فازشو نفهمیدم نمیدونم میترسید  فالو کنه یا منتظر بود من فالو کنم اخه این همه مدت ایدی ی نفرو داشتنو فالو نکردنو فقط لایک کردن عجیبه  هنوزم  ب تلاشش داره ادامه میده بعضیا فازشون همینه 

2706