2737
2739
بزن بزن 😂 وای خدا منو ببهشه گلاب میمونه بو جیش میگیره 😂😂😂😂😂

🤢🤢🤢

چنان خوشحال بودم از بویی که از خودم به جامیذارم که فکر میکردم وقتی بیاد حضور منو حس میکنه 😁😁😑😑

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من یادمه ۱۲ سالم بود عاشق پسر یکی از اشناهامون بودم وقتی میرفتیم خونشون به خودم گلاب میزدم تا بوم بپ ...

بوی صحن و سرای اکثر امامزاده ها رو میدادی 😂😂😂

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال دوم دبیرستان ی مینی بوس گرفتیم پنج نفر بودیم تو مدرسه پخش کردیم دارالقران اردو میبره تهران و قم 

کیا میان ظرفیت کمه ها

خلاصه ازهرکدوم پول کرایه گرفتیم دادیم ب راننده گفتیم مارو ازکرمانشاه ببر تهران و قم

ساعت ۵ صبح حرکت بود.وقتی سوار شدن همه کپ کردن گفتیم صداشو در نیارین قضیه رو فهمیدن

ازونور مدرسه متوجه غیبت دسته ای از دانش اموزا شد ب والدین گفته بود بجه هاتون کجان اونام گفته بودین رفتن اردوی دارالقران...خلاصه پای سپاه و اطلاعات و حفاظت و همه وسط کشیده شد.شاید باورتون نشه.مادوروز  عشق و حالمونو کردیم.چقدرم  قم این اخوندارو اذیت کردیم ک چقدرم‌گفتن حجابتو رعایت کن اما خوش گذشت.

اخرشم ب مدت یکسال توبیخ شدیم.اطلاعات گفته بودن مرزا رو بستیم گفتیم بخدا دارن قاچاقشون میکن😅😅😅😅

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....

یمدت شلوار ۶ جیب مد شده بود با چه وضع اسف باری میپوشیدم😒

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
2740