2733
2739
عنوان

خونه مادرشوهرم تمیز کردم اما....

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 67 پست

ناراحت نشو عزیز دلم

تنت سلامت باشه ان شاءالله

الان اگه میگفتی اه پیف پیف 

بهت میگفتن دور از جون نمیمیری که واسش تمیز کن

ادم نمیدونه سرشو به کدوم دیوار بکوبه خواهر

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
چرا عزیزم نباید داشته باشی مگه شخصیت و جونتو از سر راه اوردی درسته اونم مادرمه احترام بزار کمک حال ب ...

اخه خیلی بهم ور اومده خونشون..شوهرم ک نمیزاره اما خب من انجام میدم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا فکر نکنید منم میخوام از خودم تعریف کنم.....

من توی پنج سال بعد ازدواجم فقط یک بار رفتم خونه مامانش وسواس داره کسیو پذیرا نیست خیلی اخلاقای خاصی داره خیلی اذیتم کرد....ولی زمانی که خونه دار شدیم با اینکه تو یه شهریم میومدن خونمون دو سه دوز نگهش میداشتم ولی واقعا خسته میشدم خدا قبول کنه

تازه عقدم هستی؟؟؟بخداکه بعدا پشیمون میشی میشه وظیفه ی دائمت....حالا هر کس یه دیدی داره ...درکل خیلی خوبی که خوب بودن تو این دنیا خیلی وقتا موجب پشیمونیه

2728

کارت عالیه که به کسی که توان نداره کمک میکنی 

فقط ی چیزی بگم خودت میگی عقد بسته ای هنوز جوونی و اول راه قرار نی همه جا برق بزنه در حدی که ی جمع و جور ظاهری کنی کافیه

مبادا فردا روزی بشه وظیفت که ی روز نتونی بتونی بری هزار جور حرف پشتت دراد و شوهرت همیشه اینو ازت بخواد یادت باشه اول فقط و فقط احترامتو حفظ کنی اون در و دیوارو به کسی پول بدی  میاد برات تمیز میکنه ولی مواظب ارزش خودت پیش شوهرت باش (این خیلی مهمه‌ خیلیا )

این که نیتتم خیره عالیه ولی ن فقط کمک کردن بلکه هر چیزی ی حدی داره بیشتر کارارو شوهرت انجام بده مخصوصا کارای سنگینو شمام در حدمعمولی

ان شالله خدا به دلت نگاه کنه و خوشبخت و عاقبت بخیر بشی

اولا ک قضاوت شما درست نیست دوما دوس دارم فرهنگ سازی بشه چ عیبی داره مگه؟همچیز نباید برا سود و استفاد ...

خب شما تا حالا چندین تاپیک زدی در موردش.چون همشو قبلا خونده بودم گفتم

انگار خوشت میاد همه بگن چه قدر مهربونی و چه قدر خوبی و ازت تعریف کنن که هی ادامه میدی.فرهنگ سازیم با یه تاپیک میشه کرد.

هرجور میدونی بازم.این چیزا که به من ربطی نداره

انجام بده ولی تا اندازه ای که به سلامتیت آسیب نزنی

اسنجور کارارومیکنی یادت باشه جاریت هم باهات دشمن میشه چون میبینه داری کاری میکنی که مادرشوهرت ازون متنفر بشه

کم کم پشت سرت صفحه میذاره

حواست باشه بهشون بسپری به جاریت نگن که باهات دشمن بشه

اخه مادرشوهرو بکشیش مادرشوهره

تا اون عروسو ببینه شروع میکنه ذست فرانی درد نکنه خونمو شست و آغاز کینه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
خب شما تا حالا چندین تاپیک زدی در موردش.چون همشو قبلا خونده بودم گفتم انگار خوشت میاد همه بگن چه قد ...

عزیطم دلم میخاد بدونم بده یا نه باز خورد ها رو بدونم چون مادرم میگ هر دفت میری کاری نکن وظیفه میشه

عزیطم دلم میخاد بدونم بده یا نه باز خورد ها رو بدونم چون مادرم میگ هر دفت میری کاری نکن وظیفه میشه

عیب نداره ولی با همسرت صحبت کن بگو مامان خیلی نیاز به کمک داره دو‌هفته ای یبار پول بده یکی بیاد کارای سنگین رو انجام بده ثوابم داره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بازم میگم با یه تاپیک هم میشه فهمید

شما همیشه یه جوری تاپیک میزنی که همه ازت تعریف کنن نه اینکه باز خورد ببینی

اینو نوشتم که بقیه الکی 5-6خط ازت تعریف نکنن و احساساتی نشن بیخود

شما مختاری هر تاپیکی که میخای بزنی.منم نظر نمیدم توشون که راحت باشی

سیف صورتی از اونایی که شکل کرمن با فرمولاسیون جدیو برای چربیییی عالییییه

یعنی لازم نیست یه ساعت بسابی یکم بزن اسکاچ بکش درو دیوار و گاز و وسایل بعد با دستمال مرطوب یا شیشه پاک کن پاک کن برق میافته

2706