2737
2734
عنوان

چیکارکنم از دست شوهرم هی میگه بجه رو مشما کن هزینه پوشک زیادا فلان..

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 112 پست
نمیدونم چی بگم نظرت محترمه ولی اصلا برای من قابل درک نیست ک الان ی کوچولوی ناز کنارم خوابیده من هی ن ...

خداروشكر كه از بودن كوچولوت راضي هستي.اميدوارم اونم بزرگتر كه شد از به دنيا اومدنش و كنارت بودن راضي باشه كاملا

عزیزم اگه مای بیبی نسبتا پر باشه بچه پیف کنه که کامل عوضش میکنی. اما وقتی تازه بستیش خشکه خشکه مای ...

اخه من بچم شکمش زیاد کار نمیکنه شاید روزی یکی دوبار که همون موقع زود عوض میکنم بعضی وقتا میبینی ی روز اصلا شکمش کار نمیکنه چون شیرخشک میخوره و تازه هم بهش فرنی و اینا میدم ماه های اول تا روزی هشت تا هم میشد چون تا کثیف میکرد باید عوض میکردم دیگه

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشكر كه از بودن كوچولوت راضي هستي.اميدوارم اونم بزرگتر كه شد از به دنيا اومدنش و كنارت بودن راضي ...

اینو که هیچکس نمیتونه تضمین کنه حتی اگه من میلیاردر هم باشم تضمین خوشبختی بچم نیست ولی حداقل سعی میکنم کم نذارم که بعدا عذاب وجدان داشته باشم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
اخه من بچم شکمش زیاد کار نمیکنه شاید روزی یکی دوبار که همون موقع زود عوض میکنم بعضی وقتا میبینی ی رو ...

البته تلافی پوشک با شیر خشک درمیاد الانم که بچم شیر خشکش گیر نمیاد میترسم بچم گرسنه بمونه خدای نکرده

2731
اخه من بچم شکمش زیاد کار نمیکنه شاید روزی یکی دوبار که همون موقع زود عوض میکنم بعضی وقتا میبینی ی رو ...

آها خب وقتش بوده عوضش کنی دیگه پیفشم میکرده

اما دیدی بچه ها انگار دوس دارن،به محض اینکه مای بیبی جدید میبندی ببخشید ببخشید تِر میزنه توش😣برا اون مواقع خوبه.اکه میبینی پره باید عوض شه اما پی پی نکرده هنوز یکی پهن میکنی رو مای بیبی ش.

بچه من غذا خور که شده خب مسلما بیشتر پی پی میکنه در روز.

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اره والا. من دختر پوستش خیلی نازکه مجبورم براش پمپرز ببندم. خدا میدونه روزی ۴ تا با دست لرزون براش م ...

ای جوووونم... پس شمام مامانییییییب🌼🌼🌼

خدا حفظ کنه دخمل قشنگتو

وایییییییی قطره آهن سیدرال  گوچی که کمیاب شده

گمونم بزودی وارد هم نشه😮😮😮نوبت بچه های ما شد همه چی یا گرون شد یا قحطی اومد

2738
عزیزم اینکه قیمتش زیرش زده 18 تومن من تو اینترنت هم نگاه کردم زده 18

آره منم دیدم تعجب کردم

من ۵ میخرم،دقیقا همینو،اما روش قیمت نزده.

دیدی مای بیبی هارو هم روش مثلا زده ۶۰ تومن میخریم ۵۰ تومن؟؟؟عمده فروشا ارزون تر میدن،ازین مغازه ها که فقط مای بیبی و پوشک و دستمال کاغذی و اینا داره میخرم.اوکی کدوما رو میگم؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
محافظ چیه عزیزم؟

گلم بچه ها پرسیدن پایین ترش کامل توضیح دادم

گلم بچه ها پرسیدن پایین ترش کامل توضیح دادم

بله دیدم.ببخشید عزیزم🙈🙈 جالبه من گرفته بودم از اینا یه بسته رو سیسمونی. ولی چون نوشته محافظ کهنه اصن بازش نکرده بودم ببینم چیه. مرسی که گفتی😊

ای جوووونم... پس شمام مامانییییییب🌼🌼🌼 خدا حفظ کنه دخمل قشنگتو وایییییییی قطره آهن سیدرال   ...

مرسی مهربونم . همچنین شما گلم 😘😘😘😘😘 از شانسمونه عزیزم.

سیدرال که خیبی گرون شده. 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706