2737
2739
عنوان

خانمممممابدویید عکککککس

| مشاهده متن کامل بحث + 32334 بازدید | 556 پست
چی پرو اگه زنداداش من این سیسمونی رو میاورد بهش میگفتم تودیگه پات وزمین نزار بیا بزار رو چشمای مم.خخ ...

🤣🤣🤣🤣 منم پرو پرو زل زدم بش گفتم چون دوس نداشتم تودوس داری برو براش بخر کلا ساکت شد 

برای سلامتی نی نی منم صلوات میفرستی؟؟
هههههه😂😂😂😂اصن بگو کدوم شهری بفرستمش برات اصلا بچرو بیخیال بیا خودمون استفاده کنیم والااااا

بوخودا ما دهه شصتا ک اصلا هیچی از بچگیمون نفهمیدیم خودمون ک با کهنه لاستیک بزرگ شدیم الان باید بچه هامون پستونک طلا میخورن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣 منم پرو پرو زل زدم بش گفتم چون دوس نداشتم تودوس داری برو براش بخر کلا ساکت شد 

افررررین خوشم اومد از جوابت والا کل سیسمونی رو بار زدی اوردی .دیگه باید یک قلم وهم میزاشتی برا عمه خانم ک گزینه ای داشته باشه برای خرید

2731
بوخودا ما دهه شصتا ک اصلا هیچی از بچگیمون نفهمیدیم خودمون ک با کهنه لاستیک بزرگ شدیم الان باید بچه ه ...

تومتاهلی؟چندسالته؟نی نی نداری؟

2740
اره عزیزم متولد 66هستم یکسال درحال اقدام برا بچه هنوز ک نگرفته حالا از امشب بهش قول پستونک طلا میدم ...

ای جونمممم بسلامتی ایشالله زودی نی نی دار میشی.ولی خداییش بش قول دادی نزن زیرقولت اگ نخاستیم بخری باید ب من بگی من براش بخرم بعنوان خالش بفرستم براش

ولی من اگه این پستونک طلا رو داشتم خودم میزدم ب سینم وتو مهمونیها ازش استفاده میکردم خخخخیلی لاکچری ...

فک کن برم عروسی بندازمش گردنم وااااای

2706