2733
2734

من یه پسریک ساله دارم که خیلی بهم وابسته هستش حتی نمیتونم وقتی بیداره برم سرویس می یادمیشینه پشت درگریه میکنه یا برم توی آشپزخانه با این که ازپشت اپن منا میبینه بازم میدوه می یادبه پاهام آویزون میشه گریه میکنه اینم بگم کسی راندارم ببرم بزارپیشش نگه داره همسرم هم ازصبح تاشب سرکاروقت نداره که کمی کمکم کنه بگین چیکارکنم؟

طبیعیه عزیزم تا۳سالگی کم کم بهتر میشه

من کلیه درد گرفته بودم ازدست پسرم از بس گریه میکرد وقتی میرفتم دستشویی

بامشاوره صحبت کردم گفت همه رفتاراش عادیه

خداروشکر کن بچه ت تورو میشناسه

خیلیا دنبال دوا و درمونن ک بچه شون ازشون میترسه و باهاشون ارتباط برقرار نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه عزیزم تا۳سالگی کم کم بهتر میشه من کلیه درد گرفته بودم ازدست پسرم از بس گریه میکرد وقتی میرفت ...

ممنونم عزیزم.اره خداراشکرازلحاظ هوش خیلی عالیه وهمه رامیشناسه حتی عکس باباش روی دیوارمیبینه مدام میگه بابا.ولی میترسم بیشتربشه وبرای خودش بدباشه

2731
عادتش بده به تلویزیون و کارتون منم پسرم ۱۱ ماهشه از ۹ ماهگی کارتون که آهنگ داره میبینه خیلی هم دوست ...

منم توی گوشی آهنگ وکارتون دارم براش میزارکه ببینه ولی اگه یه لحظه منا نبینه جیغش میره هوا .حتی عموپورنگ هرشب میبینه

ممنونم عزیزم.اره خداراشکرازلحاظ هوش خیلی عالیه وهمه رامیشناسه حتی عکس باباش روی دیوارمیبینه مدام میگ ...

نه مطمئن باش بهتر میشه مشاور ب من گفت سعی نکن از خودت دورش کنی مدام باکلمات محبت آمیز باهاش حرف بزن توی آشپزخونه داری کارانجام میدی واسش توضیح ساده بده ک چکارمیکنی

کم کم بهترمیشه اوضاع من از دست پسرم گریه میکردم الان خیلی بهتره خداروشکر 

شبا کمتر بذار بخوابه روزا دو ساعت بخوابونش برو آشپز خونه کاراتو انجام بده یا اسباب بازی بیار تو آشپزخونه بده دستش بازی کنه یا قاشق بشقاب کاسه  پلاستیکی فلزی چیزی که نشکنه بده دستش چند تا هویج و سیب اینچیزا هم بذار پیشش کارتون بذار براش ببینه سرگرم کارتون شد برو دستشویی چیزایی که خراب نمیشه و براش جدیده بذار پیشش حتما لازم نیست اسباب بازی باشه مثلا کیف شونه بطری  آب یه کم توش آب بریز 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
نه مطمئن باش بهتر میشه مشاور ب من گفت سعی نکن از خودت دورش کنی مدام باکلمات محبت آمیز باهاش حرف بزن ...

واقعا سخت منم گاهی اشکم درمی یادحتی یه غذاساده نمیتونم بپزم ازبس بغلم میشه چندروزه کمر دردگرفتم .

2740
واقعا سخت منم گاهی اشکم درمی یادحتی یه غذاساده نمیتونم بپزم ازبس بغلم میشه چندروزه کمر دردگرفتم .

عمیقا درکت میکنم

بهترمیشه ان شاالله 

کم کم بهش یاد بده ک میتونه توی کالسکه یا روی صندلی بشینه و تورو تماشا کنه وقتی کارداری انجام میدی

ی خوراکی ک دوست داره بذار جلوش بادست بخوره تو رو هم ببینه

شبا کمتر بذار بخوابه روزا دو ساعت بخوابونش برو آشپز خونه کاراتو انجام بده یا اسباب بازی بیار تو آشپز ...

اصلا خواب نداره متاسفانه مثلا الان تازه خوابیده صبح بیدا میشه تاعصرنمیخوابه اگرهم خوابیدکوتاه.ممنون عزیزم ازپیشنهادت بایدامتحان کنم همه راببینم باچی بهترسرگرم میشه

عمیقا درکت میکنم بهترمیشه ان شاالله  کم کم بهش یاد بده ک میتونه توی کالسکه یا روی صندلی بشینه ...

ازوقتی یادگرفته راه بره دیگه روروک یاکالسکه نمیره ولی برای خوراکی میزارم دوست داره میخوره ونگاه میکنه