2733
2739
عنوان

مامان نی نی های رفلاکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 53 پست

دارو که باید بخورن چون مریشون با رفلاکس کردن دچار سوختگی میشه اسید معده باعث سوختن مری میشه حداقل دارو اسید معدشون رو کم می‌کنه که موقع بالا اوردن اذیت نشن مگه نه جلوی بالا اوردنشون رو که نمیشه گرفت حتما پیش متخصص گوارش ببر

دختر. من الان شش سالشه از بدو تولد رفلاکس پنهان داشت خیلی عذاب کشیدم خودش هم همین طور اصلا نوزاد بود ...

دختر من جدیدا خودش حالت سجده میخوابه شیر میخوره😣

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو که باید بخورن چون مریشون با رفلاکس کردن دچار سوختگی میشه اسید معده باعث سوختن مری میشه حداقل دا ...

تحت نظر متخصص گوارش هست

بالا نمیاره 

رفلاکسش پنهانه میاد تو گلوش و قورت میده

یادمه داروش یک سوم قرص امپرازول مارک دکتر عبیدی بود که ناشتا توی یک قاشق آب سیب بهش می‌دادم یه وقتایی شبا تا صبح نمیتونست بخوابه همش سر وگردنش رو به اطراف میچرخوند تو خواب قشنگ معلوم بود گلوش اذیت میشه چقدر من غصه میخوردم اما یه دوره داره که باید بگذره به نظرم اصلا طاقباز نخوابونش بیشتر اذیت میشه به پهلو و شکم خوبه براشون

2728
دختر منم ده ماهشه هم رفلاکس هم مدفوع خونی خدایا قربونت برم بچه هامو به خودت سپردم

مدفوع خونی الرژی هست عزیزم ببین به چی الرژی داره

دختر من الرژی ش تنفسی هست میافته به خس خس

2740

به نظرم این بیماری مال نسل جدیده خدا وکیلی قدیما این بیماری بین نوزادها نبوده به نظرم آلودگی هوا  حتی آلودگی هوای غذایی این همه نگهدارنده حتی اشعه ها می‌تونه موجب این بیماری بشه

2706