2737
2734
عنوان

امروز خدا کمکم کرد پسرم داشت خفه می شد

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی وحشتناکه .

ان شا الله این اتفاق برای هیچ کس نیفته .

بچه ی یکی از اشناهای ما هم  دو سالش که بود ، از سبد سبزی تربچه برداشته بود . تو یه لحظه غفلت ، خورده بود . تو گلوش گیر کرده بود . اصلا رفت اون دنیا و برگشت . بنده خدا مامانش مرد و زنده شد بس که جیغ زد . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2728
گردنش و‌سینش رو روی ساعد دست میخوابونی اروم میزنی وسط کتفش در میاد

وسط کتفش از پشت کمر؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

خداروشکر که پسرت سالمه خیلی باید مواظب بچه ها بود، بچه ی یکی از آشناهام با اینکه یه پسر شیش ساله بود از این بست هایی که بلند هستن و پلاستیکی کرد تو گردنش بعد میخواست درش بیاره نمیدونسته چجوریه هی بندشو کشید بست هم تنگ تر شد داشت خفه میشد همه ی صورتش کبود شد ، از شانسش مامانش حموم بود همون لحظه تلفن زنگ میخوره از حموم میاد بیرون بچه شو سیاه میبینه، خداروشکر که بچش سالم موند

2740
اگ تنها بووی چی وویییی...خدا رحم کرد...من اینجوری هول میشم

نباید هول بشی منم شوهرم هول میشم خودم ن

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍