2733
2734

دوهفته پیش با شوهرم دعوام شد بعد رفتم خونه قهر نرفتما همینجوری رفتم عصری هرچی گفتم بیا ببر نیومد گفت اینجا نیستم شهرستانمچندروز بعد برام ابلاغیه اومد دیدم شوهرم بخاطره تمکین نکردن شکایت ۱۱۰آورده خونه صورت جلسه کرده که خانمم گذاشته رفته الانم بیست روزه با من رابطه جنسی نداشته یعنی خودش نمیخواد دلیل این شکایتشو نمیفهمم کسی میدونه ازاین میترسم میگم نکنه خودش با من رابطه نداره تو دادگاه میخواد بگه خانمم با من رابطه نداره میخواد یه کاری کنه من طلاق بگیرم حالا با هر ترفندی بنظرتون مشکلی برام پیش میاد بخاطره رابطه چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب تو هم مهریه اتو بذار اجرا بگو نفقه ام و بکن تو... 

مهریه امو بده نامردِ بی ناموسِ بی غیرتِ هفت خطِ زالو صفتِ دروغگو😡😡

مار تو آستینت پرورش دادی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706