2733
2739
عنوان

حتما باید گفت حاجی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 34 پست
بخدا قلبم تیر میکشه دیگه منظورم به شما نیستا گلم مردم غیبت دروغ تهمت قضاوت رو گناه نمیدونن اما حاجی ...

اخه شوهرم ومادرشوهرم دمارم دروردن هی میگن چرا نمیگی حاجی ب شوهرت اه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
اینجایی جلسه ای😂😂😂😂بگو زحمت کشیده گردن سعودی ها روکلفت کرده😂😂😂

حالا من جلسه ای شدم دیگه؟ منی که انقدر آگاهی بهتون میدم 😝

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بعضيها حساسن، مجبوري بگي!!! من يه خاله دارم حتما بايد بهش بگي حاج خانم نگي، به رو مياره &nb ...

منم متادرشوهرم انم هی میگه ب اون چ دلم نمیخا بگم ب شوهرم

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2731
بخدامنم یه خاله دارم بهش گفتم خاله ناراحت شد میگه فقط حاجی 

چطوري دختر خاله    

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
وااااا😐

پستم بخون

2738
جون خودت جلسه ای کیه چطوریه 😣

الگوی زنان محجبه ی ایران زمینه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
😂 منم محجبه ام یعنی جلسه ایم 😮

اگه الگوی رفتاریت این نباشه نه.

خوندم 😉

نظر

2706