2733
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 37 پست
فعلا سه روزه نگه داشتن از این به بعدم نگه میدارن.نه مغرور تر از این حرفان ک بیان دنبالم حتی اگه شوهر ...

دادگاه به این راحتی طلاق نموده که عزیزم اونایی که بچه ندارن سالها تو انتظارن تا دادگاه حکم طلاقو بده میفرستنوتن شورای حل اختلاف بعد مشاوره مگر اینکه بصورت محضری حق طلاق داشته باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون از همگی شما رو ب خدا قسم همه تون واسم دعا کنین،خیلی محتاجم به دعا کارم بد جور گره خورده توروخد ...

الانم با مأمور بری بگی بچمو گرفتن نمیدن بمن نیاز داره فکر کنم بگیریش یه بار خوندم یکی اینجوری بچشو گرفته بود

هیچ وجدان بیداری اینو درک نمیکنه که بخاطر هررررر چیز وخیمی نوزادت رو رها کنی  برو ولی با خودت ...

شاید افکار خودکشی داشته شاید افکار دیگر کشی داشته شاید از نظر روانی بیمار بوده چون من دیدم موردها ی این چنبنی

الانم با مأمور بری بگی بچمو گرفتن نمیدن بمن نیاز داره فکر کنم بگیریش یه بار خوندم یکی اینجوری بچشو گ ...

میدونم،اگه شوهرم زبون خوش حالیش نشه،میتونم از این راه اقدام کنم،دعا کنید واسم ک خدا کمکم کنه😔

2740