2733
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم تا۷ سالگی ب من میدن ولی تا اون موقع بیشتر وابستش میشم.شاید اگه از الان نبینمش زودتر بتونم ب نبودش عادت کنم هیچوقت هیچوقت فراموشش نمیکنم.همه ی زندگیم بود ولی چه کنم نه شوهرم آدمه نه خانوادش.بد دهنه دست بزن داره هیچ علاقه ای بهم نداره.

2728
میدونم تا۷ سالگی ب من میدن ولی تا اون موقع بیشتر وابستش میشم.شاید اگه از الان نبینمش زودتر بتونم ب ن ...

چطور می تونی دل بکنی؟؟؟

بعدشم خود بچه تصمیم می گیره با پدر یا مادرش زندگی کنه

⚘خدایا شکرت❣
میدونم تا۷ سالگی ب من میدن ولی تا اون موقع بیشتر وابستش میشم.شاید اگه از الان نبینمش زودتر بتونم ب ن ...

وابسته‌اش می‌شی که بشی.. حداقل بچه چند سال اول زندگی که خیلی حیاتی هست مادر داره که خیلی براش لازم هست. الان مهم شما نیستی. مهم در درجه‌ی اول اونه. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2740

بعد از هفت سالگی بنا به صلاح دید قاضی و با توجه به وابستگی بچه قاضی تصمیم میگیره بچه پیش کی باشه،این نیست که هفت سالگی بدنش به پدر

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
آره بابا از این اتفاقا زیاده میان دوباره دنبالت تازه بچه تا هفت سال مال مادره در صورت جدایی چه جوری ...

فعلا سه روزه نگه داشتن از این به بعدم نگه میدارن.نه مغرور تر از این حرفان ک بیان دنبالم حتی اگه شوهرمم منو بخواد خانوادش نمیزارن،متاسفانه شوهرم هیچ اختیاری از خودش نداره و منم تازه این موضوع رو فهمیدم وگرنه هیچوقت نمیزاشتم بچه دار شم

کرد دیگه

قضاوت نکنیم شاید عرصه رو آنچنان برا مادرت تنگ کردن که مجبور شده ترک کنه خب تو برو سراغش پای حرف دلش بشین از کجا معلوم اصلا افسردگی زایمان نگرفته بوده جونشو برداشته رفته خودت برو پیداش کن پای حرف دلش بشین شاید درکش کردی

بعد از هفت سالگی بنا به صلاح دید قاضی و با توجه به وابستگی بچه قاضی تصمیم میگیره بچه پیش کی باشه،این ...

بعد از هفت سالم طرف ازدواج میکنه بچه دار میشه این بچه رو شاید قبول نکنن

قضاوت نکنیم شاید عرصه رو آنچنان برا مادرت تنگ کردن که مجبور شده ترک کنه خب تو برو سراغش پای حرف دلش ...

هیچ وجدان بیداری اینو درک نمیکنه که بخاطر هررررر چیز وخیمی نوزادت رو رها کنی 

برو ولی با خودت ببرش اونم بچه دخترو 

اونم که میدونی پدرش  مورد داره