2733
2734

هفته 22 و 4 روزمه چرا کم تکون میخوره؟؟ شربت و اب قندم خوردم بازم کم تکون خورد دیشب خیلی تکون میخورد

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیزی نیس طبیعیه‌...اضافه وزن چقدر داشتی قبل بارداریت؟؟

اضافه وزن نداشتم قبل بارداری وزنم 64بود قدم 165

بچتون مثل جنینیای من اغلب خوابه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
عزیزم تا قبل هفته ۲۸تعداد تکون ها مهم نیس عمینکه روزی یک تا دوتا تکون بخوره کافیه اینو دکترم بهم گفت ...

توروخدا راست میگی ؟؟؟ بخدا خیلی گریه کردم اخه عفونتم دارم دکتر شیاف واژینال داده فعلا ک خوب نشدم 

2738
اخه فقط امروز خیلی کم تکون خورد 

حتماخوابیده عزیزم نگران نباش

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
اخه فقط امروز خیلی کم تکون خورد 

پسر من کلا تو کل بارداریم ده بار بیشتر تکون نخورد...مادرم خیلی نگران میشد که خدانکرده بچه مرده ولی من همون چن روزی یبار که یه تکون میخورد دلم قرص بود الانم ماشالله انقدر شیطونه که نگم دودقیقه یجا بند نمیشه کلا هم از صب تا شب یا در حال دویدنه یا حالت واژگون کارتون میبینه مثل خفاش ها تو غار که سرشون پایینه بدنشون بالا اینم سرش رو مبل پاهاش هواس به مبل تکیه میده کارتون میبینه🤣🤣🤣

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
چی بگم گلم مرسی از دلگرمیت

منم۲۱هفتم،بعضی روزا خیلی کمتر تکون میخوره،ولی چون بارداری دومم هست میدونم چیز نگران کننده ای نیست،همونجور که دوستان گفتن از هفته۲۷،۲۸حرکاتش مهمه،  ولی الان چون کوچیک هست حرکاتش ظریفه،فردا انشالا جبران میکنه،

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
توروخدا راست میگی ؟؟؟ بخدا خیلی گریه کردم اخه عفونتم دارم دکتر شیاف واژینال داده فعلا ک خوب نشدم&nbs ...

بله عزیزم خیالت راحت باشع منم مثل شما نکران میشدم ولی دکترم خیالمو راحت کرد