2737
2739

من باید توی اولین فرصت یه آزمایش خون و یه سونوگرافی بدم و دکترم گفت حتما میلاد انجامشون بدم

حالا سوالم اینه که باید نوبت بگیرم براش؟اگه آره از کجا؟چطوری؟راهنماییم کنید اگه میدونید😑

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

اره نوبت باید بگیری گلم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که رفتم  حضوری رفتم وقت زدن برام  البته دکتر فرستادم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

نوبت دهی تلفنی هم داره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

عزیزم اینترنتی و تلفنی خیلی سخت نوبت میدن.به دکترت میگفتی یه نامه بهت بده (نامه ارجاع )اینجوری میتونستی بری حضوری نوبت بگیری.من واسه مامانم اینجوری نوبت گرفتم پیش ارتوپد 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
عزیزم اینترنتی و تلفنی خیلی سخت نوبت میدن.به دکترت میگفتی یه نامه بهت بده (نامه ارجاع )اینجوری میتون ...

دکترم نامه داده،یعنی یه نامه جدا داده یه جاهم به مسئول آزمایشگاهشون نوشته توی دفترچه‌م

از کدوم قسمتش باید وقت بگیرم؟😑

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2738
دکترم نامه داده،یعنی یه نامه جدا داده یه جاهم به مسئول آزمایشگاهشون نوشته توی دفترچه‌م از کدوم قسمت ...

خب برو قسمت آزمایشگاه همونجا برات نوبت بزنه دیگه.طبقه همکف 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...