2733
2734
عنوان

من در آوردی خوشمزه

825 بازدید | 81 پست

بچه ها بیایین از اون من دراوردی هایی که خوشمزه هست خودتون درست میکنید حالشو می برین بگین  تا یاد بگیرم

من خودم نخود فرنگی با ذرت رو فریز کردم  بعضی شبا که شام نداریم اینا رو می ذارم با هم بپزن بعد با اب نارنج یا اب لیمو و نمک میزینیم بر بدن جاتون خالی خیلی خوشمزه میشه

کابرقدیمییبی ام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راز خوشمزه گیش اینه که شوهر دمدمی نداری   

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

تا دلت بخواد من در اووردی در کردم از خودم 😂

خیار سرخ کردم

مرغو خودم نفهمیدم چیکار کردم مزه ماهی میداد خدا شاهده 😂😂😂😂

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

من امشب هوس چنگالی کردم!رب گوجه رو سرخ میکنی بعد نون بربری ریز میکنی داخلش!

البته من الان رژیمم کپک روی نونم به نظرم خوشمزه میاد خیلی جدی نگیرین  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

من بلد نیستم ولي خواهرم لامصب من دراوردي هاش عااااالیه 

هیچوقتم غذاهاش یه مزه نمیده..همیشه متفاوته 

در اخرم میشه

اگه قرار باشه دفعه همون غذاهرو بپزه یادش نمیاد دقیقا توش چي ریخته با چیزاي دیگه درست میکنه بازم عالي میشه

حیف یه بیشور داره خواهرمو با خودش میبره..لعنتي اخه چرا 

اینهمه دختر 

تا دلت بخواد من در اووردی در کردم از خودم 😂 خیار سرخ کردم مرغو خودم نفهمیدم چیکار کردم مزه ماهی م ...

وای خیار سرخ کرده چی میشه مزش😵

کابرقدیمییبی ام!

سیبزمبنی نگینی سرخ کرده بادمجان نگینی سرخ کرده با مرغ ریش یا گوشت چرخی با گوجه نگینی با قارچ و اینا....خوشمزی ترکیبش

به امید اون روزی که دنیا بیایی و من محکم تو آغوشم بگیرمت و بیاد تمام لحظاتی که منتظرت بودم گریه کنم.فرزندم.

رو نون تست پنیر گودا ورقه ای میذارم روش آویشن میزنم فلفل دلمه هم خورد میکنم میریزم روش میذارم تو تستر

بعضی وقتا هم به جای فلفل دلمه گوجه حلقه میکنم میذارم روش

میرم فضا 😋

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
سوسیس و تخم مرغ و پیاز سرخ کرده و سیب زمینی خورد شده با تن ماهیو قاطی کن سس بزن اصن صفاااا باشد  ...

حالتون بد نمیشه این همه قاطی میخورین؟ 😳😳😳 ضمن اینکه میگن تن ماهی با تخم مرغ ضرر داره، نمیدونم چرا 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

شامی کباب ک اضاف بیاد تو وعده بعد با سس  کچابو اب میذارم جا بیافته خوشمزه میشه. همین کارو با همبر هم میکنم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

گوشت چرخ کرده می پزم ...با پیاز وبعذ سیب زمینی خام رنده ریز میزنم...همه رو قاطی میکنم...یک استکان آب...نمک وفلفل ...خیلی خوشمزه است

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2706