2733
2734
عنوان

کاربر حثنا

159 بازدید | 17 پست

اتفاقا هم عاشق قرانم هم عاشق خدا هم عاشق شهیدا

ولی اینم میدونم که همه چی به حجاب نیست

هیچکسو قضاوت نکنم

اگه خواستم یکیو نهی از منکر کنم با زبون خوش راهنمایی کنم نه مث بعضیا

@حثنا    

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

حثنا گیساتو بیار اسی بکشه،،،تو هم اون گیسای بافته شدشو بکش😁😛

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
حثنا گیساتو بیار اسی بکشه،،،تو هم اون گیسای بافته شدشو بکش😁😛

از کجا میدونی بافتم شیطون؟

اخه واقعا ناراحت شدم

اگه بخوایم یکیو راهنمایی کنیم چرا با زبون تند حرف بزنیم اخهههه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کجا میدونی بافتم شیطون؟ اخه واقعا ناراحت شدم اگه بخوایم یکیو راهنمایی کنیم چرا با زبون تند حرف ...

چه میدونم،،بیاد پاسخگو باشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

چیشده😒

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چیشده😒

دعوائه😝

دعوائه😝

وایسا برم لباس مناسب جنگ بپوشم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
يه خانومى مهمونى دعوت بود عكس دوتا از لباساشو تو تنش گذاشت پرسيد كدوم بهتره بپوشم شوميز و شلوار موه ...

اه اه🤢😷

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
يه خانومى مهمونى دعوت بود عكس دوتا از لباساشو تو تنش گذاشت پرسيد كدوم بهتره بپوشم شوميز و شلوار موه ...

یا خدا به زور میخواسته راه راستو کج کنه به سمته استارتر😑

یا خدا به زور میخواسته راه راستو کج کنه به سمته استارتر😑

😄😄😄😁😁

شما استارتر اون تاپیک بودین؟

نه بابا

از کجا میدونی بافتم شیطون؟ اخه واقعا ناراحت شدم اگه بخوایم یکیو راهنمایی کنیم چرا با زبون تند حرف ...

سلام عزیزم من یادم نمیادتندی باکسی کرده باشم من فقط برای حال استارترتاسف خوردم وبقیه کاربرااونایی که بابی حجابی جلوی یک نامحرم موافق بودن سرم افتادن وشماهم یک چیزی گفتین که منم که الان یادم نیست فقط گفتم حتماازخداوقرآن دورین که این حرفهارومیزنین بااینکه همه به من توهین کردن ولی من درجواب همتون دعای خیرکردم اون تاپیک هم  تعطیل شده حجاب یکی ازدستورات خدادرقرآنه خداروشکرکه همتون خانم های سوادداروعاقل وفهمیده این ومیتونین ترجمشوبخونین اون خانم بااون وضع لباس میخاست جلوی دوست شوهرش بره منم گفتم این بی حجابیه کامل جلوی یک نامحرمه اگه باکلماتم باعث ناراحتیتون شدم واقعامعذرت میخام ولی هنوزروحرفم درموردحجاب هستم چون حرف من نیست حرف خداتوقرآنه ارخدابهترینهاروبراتون آرزومیکنم😍🌷

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2706