2737
2734

اینجا همه مشاورن هرچند خیلی هاشون زیر ۱۵ سال هستن😑😑

عزیزم اگه مشکلت حاده از اهلش مشورت بخواه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینجا همه مشاورن هرچند خیلی هاشون زیر ۱۵ سال هستن😑😑 عزیزم اگه مشکلت حاده از اهلش مشورت بخواه  ...

به شماره ی مشاوره بهزیستی زنگ زدم الان جوابگو نیستم. آخه نمیتونم حضوری هم برم. دیوونه میشم کم کم

سلام دوست عزیز

من تازه واردم زیاد اشنا نیستم با فضای سایت ولی به گمونم میشه تاپیک خصوصی گذاشت که همه نبینن...

امیدوارم هرچه زودتر حالت خوب بشه 😊🌹

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2738
چجوری ؟ یعنی توی حافظه ی گوگل هم نمیرسه؟ التماس دعا

من الان خودم چک کردم دیدم نمیشه انگار. متاسفم..

ولی من قبلا که سایت رو میخوندم یادمه بعض تاپیکارو میزد خصوصی... 

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
نیست کسی؟    

خیلیا هستن...اماهیچکس پیشقدم نمیشه جون من خودم یکی فک میکنم شایدمشکلتون نیارمندیه راهنمایی تخصصی باشه وچون چیزی نمیدونیم ازمشکلت واسه اینه کسی پیشقدم نمیشه...لااقل بگیددرچه زمینه ای هست...خونوادگی...همسرداری...حقوقی...پزشکی....بالخره دریکی ازاین گزینه ها هستش دیگه....که واقعا کسیکه اطلاعات مربوطه روداره بیادخصوصی که بتونه کمکت کنه...شمانیازبه راه حل داریدانگار تادردکردن...پس بگیددرچه زمینهدای هست که بچه هابیان کمکتون

2706