2733
2739

ميشد خيلي دوستانه فقط در مورد لباس نظر بدين نه اينكه كي اينو ميخواد بپوشه چرا ميخواد بپوشه؟چه شوهر بي غيرتي...چه كافري...واقعا كه...فقط اينكه غيرت به لباس نيست غيرتي شدن جاي خودشو داره...اگه شما فكر ميكنيد شوهرتون چون مجبورتون ميكنه هر جا بيشتر تحت فشار باشيد بيشتر دوستون داره سخت در اشتباهين دوست داشتن اينجوري نيست🤗اينجا خانما به هيچ كس اجازه دفاع هم نميدن بعد همه مشكلاتو تقصيرات گردن شوهرشونه.به خودمون بيايم يكم تحمل داشته باشيم كنترل زبون خودمونو داشته باشيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لابد از همون محجبه هایی بودن که با حجاب کامل دوست پسر داشتن فقط به اون نشون میدادن که حلال باشه.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738

[QUOTE=87972180]اصلا نميرسيدم بخونم اينقدر كه سريع همه چي گفتن بعضيا[/QUOTE

هیکل ات خیلیییی خوبه ماشاالله 

نی نی سایتی ها طاقت تیپ خوب ندارند خب 

می پرسیدی کدوم و بپوشم که غیرتی نشن  

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

غیرت مرد یعنی احساس مسوولیت برای خانوادش

یعنی بفهمه بخچال گوشت میخواد مرغ میخواد

یعنی بفهمه بچش مریضه و باید ‌ا به پای خانمش بیدار بمونه

بعنی بفهمه خانوادش ارامش و دوستی میخوان برای رشد

وووووووو

غیرت مرد این نیست که به خانمش بگه اینو نپوش. اینو بپوش 

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .
اههههه من نموندم تو تاپیک دعوا شد!؟؟؟واقعا کی گفت چه شوهر بی غیرتی؟از کی تا حالا غیرت مرد شده دخالت ...

خيليا لباسا هم ديدني بود استين بلند شايد فقط ٣-٤ سانت از شكمم پيدا بود.شوهرم شد بي غيرت عالم

2706