2752
2734
عنوان

شام چی دارید؟عکس غذاهاتونم بذارید🍕🍖🍗🍔🍟

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 164 پست
اره دقیقااا دوست دارم تو تنهایی خودم حال کنم😂😂😂 حالا من لاغرم.‌‌ ولی بخور بنظرم...به دیگران چه ...

حالا بقیه میگن خوبی لاغری شوهرم میگه اگه من میبینم که چاقی کم بخوررربه بقیه گوش نکن😐😐

👶👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدااات عزیزم❤️  اردو اویشن و فلفل و پودر سیر نمک و پودر پاپریکارو باهم مخلوط کردم ابو تا اونجا ...

به به دستتون درد نکنه 😍

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
حالا بقیه میگن خوبی لاغری شوهرم میگه اگه من میبینم که چاقی کم بخوررربه بقیه گوش نکن😐😐

😂😂😂ولش کن

بزار برای خودش بگع والا اختیار غذا خوردنمونم دست خودمون نیس😐

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
2731

جا داره بگم خوش بحال اونایی که میخوان چاق بشن 😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
خالی خالی؟ یا با آب؟

دوس داشتی مثه کافی با ابجوشو شکرو اینا بخور، یا میتونی خالی خالی بخوری. جفتش خوشمزست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

[QUOTE=87973316]عزیزم ژله تون چه قشنگ میشه عزیزم ژلم لیموعه..تو دوتا ظرف ریختم تو یکیش یه دونه بستنی وانیلی قاطی کردم البته با خامه هم میشه.‌بعد یه لایه یه لایه گذاشتم یخچال تا ببنده بعد قالب و برگردوندم

جا داره بگم خوش بحال اونایی که میخوان چاق بشن 😐

😐😐نه حرصم میگیره

من از سال ۹۵ ... وزنم ۴۷کیلو مونده که مونده

فقط دم دمای عروسیم شدم ۵۰ که اونم آب شد

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
من😁کل روز درحال خوردنم

بفرما یه آپشن دیگه ام اضافه شد😐😐

2706