2737
2734
عنوان

در عجبم

763 بازدید | 67 پست

امام علی (ع) می فرماید:در عجبم از مردمانی که مردگان را می بینن‌و مرگ را فراموش میکنند؟؟واقعا چرا به اینجا رسیدیم یعنی هرکی بالا ناف تاپ بپوشه و بدحجاب بشه باکلاس و خوشتیپه ؟یعنی نمیشه باحجاب بود تو مهمونی و خوش گزروند ؟😔😔

قفل کن،،،فهمیدم کدوم تاپیک رو میگی،،،فقط قفل کن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم الان همه میفهمن منظورت با کیه

من نبودم حالا با کیه 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
قفل کن،،،فهمیدم کدوم تاپیک رو میگی،،،فقط قفل کن

جان بچه هام قصد خاصی ندارم بیشتر میخوام دردل کنم اخه خودم نمیگم زیاد باحجابم چادری نیستم مانتو جلوباز هم میپوشم ولی در حد زیر ساراقونی تا زانو باشه نازک نباشه  و اینجور چیزها ولی الان هشت تا دوست تو ساختمونمون داشتم واسه اینکه تیپم باهاشون یکی نیس،یا مثلا باهاشون زنانه جایی نمیرم و فقط با شوهرم و بچه هام میکردم نگاه املی بهم میندازن اونا چیزی نمیگن ولی من حس میکنم 

الان میخورنت بیا پشت من سنگر بگیر

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706