2737
2739

سلام خانوما پسرم هفت ماهش دیروز تموم شده سه چهار ماه بیشتره که فقط تو خواب شیر بهش میدم تو بیداری دو‌ذیقه ام نمیخوره بالا میاورد الان یک ماهه خوب شده اما هنوز فقط تو خواب میخوره.

کی راحت میشم😢 دلم میخواد تو بیداری شیر بخوره. از کار و‌زندگی افتادم. هیچ‌جا نمیتونم برم به خاطر مشکلم. همه دغدغه ام شیر بچه اس‌ از صبح تا شب.

اینم بگم غذا خوب میخوره

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

بچه اولمو وقتی از شیر گرفتم راحت شدم چون چهار پنج بار بیدار میشد و صبح کله سحرم بیدار بود. بچه دومم چهار ماهشه تا سه ماهگی خوب بود مثلا 12،1 میخوابید تا 6،7 صبح باز شیر میخورد میخوابید. الان یک ماهه پدرمو در آورده شب خوابش که کلا سبک شده راحت 6،7 بار بیدار میشه خسته شدم. نمیدونم چرا اینطوری شد یهو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه اولمو وقتی از شیر گرفتم راحت شدم چون چهار پنج بار بیدار میشد و صبح کله سحرم بیدار بود. بچه دومم ...

پسر منم اوایل تا پنح صبح شیر نمیخواست الان دو ساعت ی بار وول میخوره بهش شیر میدم. صبحام هشت صبح بیداره😢

2731
2738
پسر منم اوایل تا پنح صبح شیر نمیخواست الان دو ساعت ی بار وول میخوره بهش شیر میدم. صبحام هشت صبح بیدا ...

عین پسر من. من هی گفتم واسه دندونشه دیدم یک ماه گذشت بهتر نشد که هیچ بدترم شد. اصلا انگارنمیخوابه مدام بیداره و میخواد شیشه دهنش باشه. من یه فلاسک معمولی نسبتا بزرگ شب موقع خواب پر میکنم صبح تموم میشه.  قبلا یکی دو بار بیشتر نمیخورد من اون آبو تا فرداشم داشتم.  

هیچکس این مشکل رو‌نداشته یعنی؟

سلام . من تجربه خودم رو براتون مینویسم . امیدوارم به دردتون بخوره . 

عزیزم منم این تجربه رو دارم. دختر من دوماهگی تا چهارماهگی کلا سینه رو که میدید جیغ میکشید و گریه. گرسنه بود اما حاضر نمیشد شیر بخوره . اوایل توی خواب میخورد . بعدا اون هم قطع شد. ده تا متخصص بردم و بی فایده بود . با مکافات شیرم رو میدوشیدم و باقطره چکون و قاشق بهش میدادم . خیلی روزهای سختی بود. در نهایت متوجه شدم که کام دهنش افتاده؛ این یه اصطلاح قدیمی هست برای مواقعی که استخوانهای کام دهن بچه جا به جا میشه و درد داره موقع شیر خوردن

. اگر از مادربزرگهاتون بپرسید اکثرا میدونن . شاید شهرهای دیگه اصطلاح دیگه ای داشته باشه . من به توصیه زنداداشم بردمش پیش یه مامای خانگی خیلی مسن. با انگشت کام دهن دخترم رو یخورده به سمت بالا فشار داد. دقیقا بعد اینکه نشستم توی ماشین ، در کمال ناباوری، بعد دوماه دخترم شروع کرد به شیر خوردن. برای من عین معجزه بود . این مشکل بخاطر سرماخوردگی بچه، یا اینکه بچه در حال شیر خوردن هست و مادر سینه رو به هر دلیلی از دهنش میکشه بیرون و چندتا دلیل دیگه که الان یادم نمیاد ممکن هست بوجود بیاد. دکترهای فوق تخصص و متخصص به من میگفتن چیزی نیس و حتما شیرت سنگینه و کافیه براش، در حالیکه وزنگیری نداشت دخترم و میدونستم که از صبح تا شب کلا گرسنه س طفلکی. 

انشالله مشکل شما هم حل بشه.

گاهی باید به طب سنتی و و تجربه افراد مسن اعتماد کنیم  

امیدوارم مشکل شما هم حل بشه . 

سلام . من تجربه خودم رو براتون مینویسم . امیدوارم به دردتون بخوره .  عزیزم منم این تجربه رو ...

ممنون گلم خودم کامش رو ی بار دادم بالا اما فایده نداشت تا میک میزنه سرشو‌ برمیگردونه دوسداره بخوره اما نمیتونه. گاهی آروغ میزنه با چند تا میک فقط😢 به نظرت ببرم کامش رو جا بندازه؟ یعنی از اونه؟

2706