2737
2734
عنوان

چروک زیر چشم😭😭😭

410 بازدید | 22 پست

21سالمه.زیر چشمام سیاهه و جدیدا دوتا چروک هم گوشه ی داخلی زیر چشمم افتاده.دارم دق میکنم.اخه خیلی زوده.کرم زیر چشم بگیرم خوب میشه؟چیکار کنم اصلا

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

رو غن کرچک

ی روز درمیکن بزن ۵ دیقه ماساژ بده بعد نیم ساعت بشور

منم زدم جواب داد

ولی من اونقد هول بودم هر روز زدم😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رو غن کرچک ی روز درمیکن بزن ۵ دیقه ماساژ بده بعد نیم ساعت بشور منم زدم جواب داد ولی من اونقد هول ...

واقعا جواب گرفتی؟چروکاتم رفتن؟

آب و مايعات بيشتر بخور، ميوه و سبزيجات تازه 

ويتامين هاى گروه ب هم خوبه 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2738
شبا زودبخواب کمبودخواب باعث میشه زیرچشم چروک بشه وروغن کرچک بزن قبل خواب

اخ گفتی.دلم خونه دوتا بچه دارم ساعت 1میخوابن اونم به زور

واقعا جواب گرفتی؟چروکاتم رفتن؟

چروک نداشتم دور چشمم

خط اخم داشتم ک اوون رف

ولی ازین روغن گیریا بگیر ک تقلبی نباشه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
اره کرم بخر...مواد ارایشی دقت کن چی میزنی اب زیاد بخور کاهو بخار پز عالیه برای ابرسانی پوست گلیسی ...

دقیقا اینم هست.پنکک میزنم شبا تنبلیم میاد بشورم.کرم دور چشم بگیرم؟فرق دارن مارک هاشون؟

دقیقا اینم هست.پنکک میزنم شبا تنبلیم میاد بشورم.کرم دور چشم بگیرم؟فرق دارن مارک هاشون؟

وای با ارایش میخوابی

پنکک کلا چروک میاره دختر

اره پرودرما بخر عالیه ولی خودت عادت نده قبل ۳۵ سال زوده

بهتر که شد ماسک خونگی بزار

میگن اگه روغن کرچک بره تو چشم باعث عفونت میشه

خب زیر چشم برنی نمیره ک

باید با دقت بزنی اخه چطور میره اون تو

من الان ۲ ساله میزنم

الانم ی کیلو روغن کرچک رو صورتمه حال ندارم برم بشورم😂

ولی نباید زیاد بمونه روی صورت حداکثر ۳ تا ۴ ساعت

زیر چشم ۵ دیقه ماساژ بعد نیم ساعت هم بشوری

بیشترش جوش میزنی

2706