2737
2734
عنوان

شوخی مزخرف برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 84 پست
اوووووه کشتینمون بااین بارداریتون بابا چقد ادا دارین .....وای که مامانای الان چقد ناز دارن.شورشو درا ...

بحث ادا نیست بحث جون و زندگی یکی دیگست که تو باید ازش نگهداری کنی اینجوزی میترسونن بعد اگه اتفاقی بیفته و جون بچت خدای نکرده گرفته شه خوبه؟من قبل بارداربم اصلا ترسو نبودم ولی الان با کوچیکترین صدایی میپرم بالا خانواده شوهرمم میدونن با بی عقلی تمام همین نقطه ضعفو کردن وسیله سرگرمی و خنده شون

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اوووووه کشتینمون بااین بارداریتون بابا چقد ادا دارین .....وای که مامانای الان چقد ناز دارن.شورشو درا ...

نه نگوبابا خواهر اتفاق ی بارمیفته میبینی یهو ترسید بچش سقط شد و دیگه هیچوقت باردارنشد هستن اینجوراتفاقا

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی یه چک میزدی تو گوشش...چن سالشه؟

حقش بودبزنم ولی روم نشد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
حقش بودبزنم ولی روم نشد

باید میزدی،،اتقد از این شوخیای مسخره بدم میاد

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731
بحث ادا نیست بحث جون و زندگی یکی دیگست که تو باید ازش نگهداری کنی اینجوزی میترسونن بعد اگه اتفاقی بی ...

همینوبگواداچیه کلی زحمت میکشم به خداازکمردردتاصب بیدارم حالابیادبایه شوخی استرسم اضافه شه 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
باید میزدی،،اتقد از این شوخیای مسخره بدم میاد

فک میکردخیلی خنده داره مسخره

سلام هشقم آره واقعااعصابموخوردکرده

نگران نینیت نباش فدات شم 

اگ تونستی با دکترت تلفنی حرف بزن بهش بگو تا خیالت جم بشه 😍😍😘😘😘😘

ان شا ءالله هردو سلامت باشین  همیشع 😚😍

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
عجب ادمین ،،دیوونه ان کلا..مرد گنده48سالشه خجالت نمیکشه جای اون نوه نتیجه دارن ،اینم شده عین بچه 7،8 ...

اون دفعه کنار پنجره نشسته بودم یهو پسر برادرشوهرم ک ۲۰ سالشه و اندازه گ... هیکل داره یهو از تو حیاط محکم با دوتا دستش زد رو شیشه پنجره جوری پریدم بالا که اصن تا یه ساعت نفسم سرجاش نمیومد مامانشم ک باشه جاریم میبینه رنگم پریده و نفس نفس میزنم از ترس اونور نشسته میخنده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2738
اون دفعه کنار پنجره نشسته بودم یهو پسر برادرشوهرم ک ۲۰ سالشه و اندازه گ... هیکل داره یهو از تو حیاط ...

میگفتی چه قدبانمکی مسخره

وقتی شوکر بهت داد خیلی ترسیدی؟؟؟ ترس خوب نیست برای باردار ،  شوهرت بهش تذکر نداد که ترس خوب نیس ...

گفتن بهش وای دبگه کارشوکرده بودچه فایده آره ترسیدم بیشنرگفتم بچه چیزیش نش ترسیدم

فک میکردخیلی خنده داره مسخره

نگو نگو حرصم گرفت 

میدونم چقدم مسخره میخندن  ککشونم نمیگزه

من یبار رفتیم مهمونی طرفای شوهرم اینا ازفامیلای دورشون بود پسرش14،15سالش بود دخترم یک سالو تازه رد کرده بود همش بر دخترم شکلک درمیاورد بچم میترسید هی داد میزد حالا هی خواستم هیچی نگم مامانشم اونجا بود نگا میکرد اخر دیدم خانوادگی عقب افتاده ان انگار بلندگفتم بس کن پسر بچه نیستی که ...بچه رو اذیت نکن...دیگه نبینم ازین کارا بکنی...جالب بود خونوادش پولداریودن خیلی افاده داشتن ب همه یجوری نگا میکردن تا اینو گفتم کپ کردن

نه نگوبابا خواهر اتفاق ی بارمیفته میبینی یهو ترسید بچش سقط شد و دیگه هیچوقت باردارنشد هستن اینجوراتف ...

اره همسایه مادرشوهرم اینا ی دختر دارن ک تازه حامله شده بود دوقلو ام بوده ی روز تو حیاط نشسته بوده بچه ۵ساله فامیلشونم ازاونور میدوعه میاد از پشت سرش خودشو پرت میکنه رو پشت این بچش سقط شد و تاالانم ک ۷ساله میگذره حامله نشده سر یه چیز کوچیک اینجوری میشه دیگه وقتی پای جون یه بچه ک وصله بهت درمیون باشه هم استرس میگیری هم به قول دوستان ادا درمیاری چون هیچ جوره نمیخای داغ بچه ببینی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
وا چرا اینجوری میگی بدبخت با زنداداشش شوخی کرد این همه لوسبازیا رو نداره دیگه 

عزیزم پسر 17سالشه باید اینقدر شعور داشته باشه بدونه با کی چه شوخی بکنه کارش اصلا درست نبوده اگه بهش رو بدن دفه بعد شوخی بدتری میکنه دیدم که میگم 

اون دفعه کنار پنجره نشسته بودم یهو پسر برادرشوهرم ک ۲۰ سالشه و اندازه گ... هیکل داره یهو از تو حیاط ...

واااای عجب آدم....هستن

2706