2733
2734

توی همین سایت تاپیک بزنید بگید ۲۰۰ میلیون پول دارم چه کار کنم. همه از این دم بدون خجالت می‌گن بذار بانک سودشو بگیر! در حالیکه هر وجدان پاکی می‌فهمه این کار غلطه و... این‌ها در طی این سال‌ها جا افتاد و رفت و هیچ کس براش مهم نبود حلال و حرامش... اخلاقیات پایه به فنا رفت. حالا الان مسابقه؟ ... 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
ایشالله،،فعلا که درد بی درمون نمیشه خواهر جون،بیشتر جون دارتر میشن،،مردم داغون تر

خدا دیرگیرِ ولی شیرگیر😈😈😈😈

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری پول میگیرن؟

باید سوال بخری جواب بدی بسته سوال داره از بسته ای 2500 به بالا یه مقاله خوندم حساب کرده بود هر نفر نزدیک 5 میلیون خرجش میشه تا برسه به مسابقه 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
ببین همین که لذت میبری از گلزار حرام است دیگه😄 سخت نگیرین باو از سریالای ماه رمضان چه خبر امین ت ...

من از تی وی ایران فقط همین گلزارو میزدم میدیدم . که اینم کوفتمون کردن 😩

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2731

منم با روششون موافق نيستم ميليارد ميليارد پول در ميارن پنج تومن پنج تومن پسش ميدن ولى يعنى چى به زور بگن حرامه ببندينش؟! خو اون مردمى كه شركت ميكنن و نميبرن خودشون خواستن نرفتن دره خونشون زورشون كنن كه! همه چى تو مملكته ما اجباريه احساس ميكنن فقط اونا عقل دارن بايد براى بقيه تصميم بگيرن بقيه همه مونگولن

توی همین سایت تاپیک بزنید بگید ۲۰۰ میلیون پول دارم چه کار کنم. همه از این دم بدون خجالت می‌گن ...

سود بانک حرامه؟ یا امام حسین😵  من کلی پول دارم که فقط از سودشون استفاده میکنم😦😦

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
سود بانک حرامه؟ یا امام حسین😵  من کلی پول دارم که فقط از سودشون استفاده میکنم😦😦

خب چون شما انجام می‌دی حلاله...   سیستم بانکی ما با سود بیست درصد و بالاتر که باعث شده کلا سود گرفتن از کسب و کار راه انداختن راحت‌تر باشه و ممکلت اینطور به خاک سیاه نشسته از حرام حرام‌تره! اون کشورهایی که حلال و حرام ندارن این چیزها رو طور دیگه رعایت می‌کنند. ولی کشور ما هیچ کس اصل براش مهم نیست. به محض اینکه گوشه‌ای پیدا کنند که طرفدار پیدا کنه مثل کارت زرد و قرمز و داور از حلال و حرام خدا استفاده می‌کنند. اصل را ول کردند فرع را چسبیدند.. اونم به این شکل! 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
خب چون شما انجام می‌دی حلاله...   سیستم بانکی ما با سود بیست درصد و بالاتر که باعث شده کلا سو ...

والا نمیدونستم حرامه وگرنه بلند مدت نمیذاشتم😕

2740
والا نمیدونستم حرامه وگرنه بلند مدت نمیذاشتم😕

خب الان من یه پولی دارم باهاش که نمیتونم مغازه بزنم ! بزارم بانک حرامِ ماشین بخرم میگن مردم گرونم میشه میخرن و باعث شده اینا هی گرون کنن سکه و دلار بخرم بازم احتکار و حرام و ! چیکار کنم ؟ بزارم تو بالش زیر سرم 😂😂😂

خب الان من یه پولی دارم باهاش که نمیتونم مغازه بزنم ! بزارم بانک حدامِ ماشین بخرم میگن مردم گرونم می ...

همین که نمی‌شه با پول کاری کرد که بصرفه به نسبت بانک گذاشتن گویای مشکل داشتن سیستم هست. سود بانکی در همه‌ی کشورها فوقش یک درصد دو درصد هست! سیستم را طوری کردند که من و شما مجبوری این کارو بکنیم. ولی خیلی راحت کسی که واقعا مسئول بود می‌تونست این سیستم رباخواری گسترده را مثلا مشکل دار اعلام کنه. از مردم عادی انتظاری نیست. ولی همین طور شد که ارزش کار کردن از بین رفت و همه پی این بودند که پول را کجا بگذارند سود بیشتر بگیرن و مقدار تورم بیشتر از سود پول شد.
من منظورم به کسانی هست که سال‌ها حرام و حلال اصلی براش مهم نبود و حالا نمایشی سر یک گوشه برنامه و چند میلیون پول یکهو حساس شد!

سیستم را طوری کردند که من و شما مجبوری این کارو بکنیم. ولی خیلی راحت کسی که واقعا مسئول بود می‌تونست ...

دقیقا من مردم عادی الان با پولم هیچکاری نمیتونم بکنم دست رو هر کاری بخوای بزاری یه جاش میلنگه 

خب الان من یه پولی دارم باهاش که نمیتونم مغازه بزنم ! بزارم بانک حرامِ ماشین بخرم میگن مردم گرونم می ...

اره والا😁